ALTIN 2.535,73
DOLAR 32,9196
EURO 35,8723
BIST 11.172,75
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31 °C
Parçalı Bulutlu

ArenaMed: Saç Ekimi Fiyat, yorum, Şikayet ve Sonuçları

26.02.2021
3.311
A+
A-
ArenaMed: Saç Ekimi Fiyat, yorum, Şikayet ve Sonuçları

SAÇ EKİMİ İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY BU SİTEDE...

www.sacekimiyorum.com

Arenamed Saç Ekimi Merkezi
Arenamed Saç Ekimi Fiyatları
Arenamed Saç Ekimi Yorumları
Arenamed Şikayet
Arenamed Saç Ekimi Sonuçları
Sosyal Medya Hesapları

Arenamed Saç Ekimi Merkezi

ArenaMed saç ekimi koordinatörü Serkan Aydın yönetiminde saç ekimlerini gerçekleştiren bir saç ekimi merkezinin adıdır. Serkan Aydın ünlülere yaptığı saç ekimleriyle bu konuda ün kazanmış bir saç ekimi uzmanıdır.

1982 Sakarya Sapanca doğumlu, azimli, çalışkan ve vizyon sahibi Serkan AYDIN başarılı bir öğrencilik hayatının ardından 4 yıllık sağlık Meslek Lisesi eğitimimin 3 yılını Sapanca Sağlık Meslek Lisesinde son yılını Eskişehir Atatürk Sağlık Meslek Lisesinde bitirmek üzere “Acil Tıp Teknisyenliği” bölümünden 2000 yılında mezun oldu. Göztepe Şafak Hastanesinde başlayan hemşirelik kariyeri 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Yoğun bakım Hemşireliğinde çalıştığı dönemde Plastik Cerrahi alanında Saç ekimi konusunda çalışmaya başlaması ile değişti. Mesleki kariyerinin temellerini attığı bu yıllarda sektöre yenilikçi bir bakış açısı getirerek Saç Estetiğinin sadece ekimden ibaret olmadığını söyledi. Bu yenilikçi bakış açısı ile 2009 yılında ArenaMed Saç ekim ve tedavi Merkezini kurucusu oldu. Bu yolda Opr. Dr. Plastik Cerrah Nurettin Noyan ile birlikte Türkiye Sağlık Turiziminde ve özellikle Saç Estetiği konusunda Dr. Nurettin Noyan, ekibi ve kendisi bir çok başarılı sonuçla açık ara imza atmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışından bir çok meslektaşına da bu anlamda eğitim veren Serkan AYDIN Dünyanın hemen hemen her Ülkesinden hasta Potansiyeline sahiptir. 2014 yılında ArenaMed Germany adı altında Düsseldorf’da 2. kliniğini açan Serkan AYDIN yerli ve yabancı bir çok ünlü sanatçı, oyuncu ve futbolcuya saç ve saç estetiği konusunda danışmanlık yapmaktadır. İşte bu vizyonla Serkan AYDIN, Saç GURMESİ markası ile Saç bizden sorulur diyerek saç, saç bakımı ve saç estetiği konusunda bilinen yanlışları değiştirmeye gelmiştir.

SAÇ EKİMİ İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY BU SİTEDE...

www.sacekimiyorum.com

Daha detaylı bilgi için saç ekimi sonuçları forum sitesine üye olunuz ve kendisinde ekim yaptıranlardan bilgi isteyiniz.

ArenaMed Saç Ekimi Fiyatları

ArenaMed  saç ekimi fiyatları 7.000 ₺ şeklindedir. ArenaMed saç ekimi fiyatı genelde iki seans üzerinden hesaplanmaktadır. Greft başı ücret olarak değil de seanslar halinde ücretlendirilmektedir.

ArenaMed saç ekiminin kesin maliyeti nedir? Bu sorunun kesin ve basit bir cevabı yok. Hem tedavi hem de iyileşmenin bir bedeli vardır ve her ikisinin de toplam nakil maliyetini etkileyecek çok sayıda faktörü vardır.

Tedavi ücreti ne kadar?
ArenaMed saç ekiminin maliyeti oldukça değişkendir ve tipik olarak 10000 ila 15,000 ₺ arasında değişir. Bu maliyetler çoğu zaman cepten çıkar. Çoğu sigorta şirketi saç ekimini kozmetik bir prosedür olarak kabul eder.

Saç ekiminin maliyeti birçok farklı faktöre bağlıdır. Bunlar ayrıca şunları içerir:

Yaşadığınız yer: Bölgede yaşamanın göreceli maliyeti ve prosedürü sunan yakındaki cerrahların sayısı bir cerrahın ücretini etkileyebilir.

Seçtiğiniz prosedür tipi: İki farklı şekil saç ekimi yöntemi vardır: foliküler ünite nakli (FUT) ve foliküler ünite ekstraksiyonu (FUE). Her birinin farklı bir maliyeti vardır.

Cerrahınızın becerisi: Bu ortak bir ilişkidir: Cerrahınız en iyilerden biri olarak kabul edilirse, daha fazla ücret alabilir. Aynı zamanda, daha yüksek oranlar her zaman üstün beceri anlamına gelmez, bu yüzden araştırmanızı dikkatli yapın.

Ne kadar saç nakledilmesini istiyorsunuz: Birkaç yamanın eklenmesini istemek, tüm kafa derisindeki saçı büyütmek istemekten çok daha ucuza mal olacaktır.

Seyahat masrafları: Bu, doktorunuzun talep edeceği bir şey değildir, ancak yine de dikkate almanız gereken bir maliyettir. Bazen en iyi uzmanları bulmak için seyahat etmeniz gerekir ve prosedürü karşılayıp karşılayamayacağınıza karar verirken bu maliyetleri göz önünde bulundurmalısınız.

ArenaMed Saç Ekimi Yorumları

ArenaMed saç ekimi yaptığı kişiler arasında memnuniyet oranı genelde yüksektir. Saç çıkış oranı genel olarak yüksek bir oran elde eden ArenaMed ekimin ilk bir kaç ayında doner bölge problemi yaşayan hastaları tarafından bazen eleştirilse de uzun dönemde doner bölgelerinin gayet iyi hale gelmesiyle bu hastaların memnuniyet oranları artmaktadır.

ArenaMed saç ekimi yorumları daha çok forum sitelerinde yer almaktadır. Bu konuda en detaylı ve isabetli yorumları saç ekimi sonuçları forum sitesinde bulabilirsiniz. Saç ekimi sonuçları forum sitesi doktor ArenaMed’e ekim yaptıran yüzlerce üyenin yorumlarını içermektedir.

Kimin yazdığını bilmediğiniz kişilerin yorumlarını okumaktansa , doktor ArenaMed’e ekim yaptırmış kişilerin birinci ağızdan yorumlarını okumanız sizin için daha sağlıklı ve güvenilir olacaktır.

Bu konuda anlamlı ve sağlıklı  ArenaMed yorumlarını , saç ekimi sonuçları forum sitesinde bulabilirsiniz. Her konuda blog türünde saç ekimi süreçlerini bir yıl boyunca fotoğraflı  olarak paylaşan forum üyelerin deneyimlerinden ve yorumlarından faydalanabilirsiniz. Sadece ArenaMed ile ilgili değil Türkiye’deki çoğu ekim merkezi hakkında detaylı yorumlara ve güncel konulara ulaşmak mümkün.

Zaman içerisinde sac ekimi yorum sitemiz gelişme kaydettikçe , sizlerin de burada  yorumlarına rastlamayı umut ediyoruz.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.instagram.com/serkanaydinhairtransplant/

https://www.instagram.com/arenamedhairclinic/

https://www.facebook.com/Arenamedhair

Arenamed Saç Ekimi Sonuçları

ArenaMed Şikayet

ArenaMed ve benzeri saç ekimi merkezleri hakkında Web’te yazılan şikayetlerin büyük çoğunluğu gerçeği yansıtmamaktadır. Şikayet var sitesinde yazılan yorumların çoğu gerçek şahıslar tarafından yazıldığı ile ilgili kanıt yoktur. Üstelik bir ekim merkezinin ne kadar çok hastası varsa haklarında web’te şikayet yazılma ihtimali daha fazladır. Saç ekimi yapılan hasta sayısı kısmen az olan yerlerinse haklarında şikayet olma ihtimali daha azdır. Bu düşünceyi göz önünde bulundurup  şikayet konularını incelemek,  saç ekimi adaylarının daha sağlıklı karar vermesini sağlayacaktır.

ArenaMed saç ekimi şikayetlerini incelemenin en güzel yolu resimli paylaşım yapılan saç ekimi sonuçları forum sitelerinde paylaşım yapan üyelerin konularını takip etmektir.

ArenaMed veya başka bir saç ekimi kliniği tarafından mağdur edildiyseniz neler yapmalısınız?

Ekim sonuçlarından veya bir klinik tarafından tedavi edilme şeklinden memnun olmayan hastalar için çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Bazı eylemler diğerlerinden daha etkilidir, ancak hastaları çok yönlü bir yaklaşım kullanmaya öneriyoruz . Daha fazla etki için çeşitli cephelerde beraber harekete geçin.

Birçok hasta saç ekiminden kötü sonuçlar almaktan utanır ve şikayet etmekten çekinir. Ancak tatmin olmanın tek yolu öne çıkıp ArenaMed yada herhangi bir klinik şikayet etmektir. Birinin dikkatini çekmesi için biraz çaba harcamak gerekebilir. Ancak etik olmayan veya yetersiz bir klinikten zarar gördüyseniz, o zaman yapılacak doğru şey kliniği şikayet etmek ve başkalarını da uyarmaya çalışmaktır.

ArenaMed yada başka bir saç ekimi kliniğinde yaptırdığınız saç ekiminizden memnun değilseniz ,saç ekimi yaptırdığınız klinikteki sorumluların bunu bildiğinden emin olun. En kötü saç ekimi doktorları ve merkezlerinin  tüm saç ekimi yaptıkları hastalarının cerrahi sonuçlarından memnun olduğunu iddia ettiği görülmüş  bir şeydir. Doktorunuzun neden mutsuz olduğunuzu bildiğinden emin olun.  Hak ettiğinizi düşünüyorsanız para iadesi talep edin. Bazen mutsuz bir hasta revize ameliyatı için ücretsiz veya indirimli fiyat teklifi alabilir. Ama klinik ilk saç ekiminizi becerememişse , tavsiyemiz onlara “ikinci bir şans” vermemenizdir!

Şikayet eden kişilerin klinikler tarafından azarlanması çok karşılaşılan  bir durumdur. Örneğin  klinikler genellikle hastası memnun olmadığı halde  “iyi göründüğünü düşünüyorum” diyerek  saç ekiminden rahatsızlığını bildiren  hastalarına tam tersini söylerler. Şikayet eden birçok hastaya saç ekiminin sonucuna dair “gerçekçi olmayan beklentileri” olduğu söylenir. İroni şu ki, bir satış yapmak için bu “gerçekçi olmayan beklentileri” kasıtlı olarak yaratan genellikle kliniktir.Hastanın gerçekçi olmayan beklentileri varsa, bunları AMELİYATTAN ÖNCE söylemek kliniğin sorumluluğundadır. “Gerçekçi olmayan beklentiler”% 100 kliniğin sorumluluğundadır!

Doktorlar 30 yılı aşkın süredir “uygun hasta önceliği” başarılı bir sonuca giden en önemli adımlardan biri olduğunu biliyorlar ,ancak çoğu klinik bunun yerine etik olmayan bir yol izliyor ve ameliyatı kapıdan giren herkese satmaya çalışıyorlar.

Saç ekimi şikayetleri yasal haklarınız:
Saç ekimi yaptırdığınız kliniğin yasal sorumluluklarını yerine getirmeden bazı uygulamaları ihlal ettiğini düşünüyorsanız saç ekimi şikayet için yasal yollara başvurabilirsiniz. ArenaMed yada başka her hangi bir klinik olsun, saç ekimi şikayetlerinizin kapsamı malpraktis hatası içeriyorsa maddi ve manevi tazminat davası hakkı açma hakkınız her zaman vardır.  yasal haklarınız için bir avukat ile iş birliği yapmanızı tavsiye ederiz.

SAÇ EKİMİ İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY BU SİTEDE...

www.sacekimiyorum.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.