ALTIN 2.535,73
DOLAR 32,9196
EURO 35,8723
BIST 11.172,75
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31 °C
Parçalı Bulutlu

Serkan Aygın Saç Ekimi: Yorum, Şikayet, Fiyat ve Sonuçları

26.02.2021
3.483
A+
A-
Serkan Aygın Saç Ekimi: Yorum, Şikayet, Fiyat ve Sonuçları

SAÇ EKİMİ İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY BU SİTEDE...

www.sacekimiyorum.com

Serkan Aygın Kimdir
Serkan aygın ve saç ekimi
Serkan Aygın Saç Ekimi  Fiyatları
Serkan Aygın Saç Ekimi Yorumları
Serkan Aygın Şikayet
Serkan Aygın Saç Ekimi Sonuçları
Sosyal Medya Hesapları

Serkan Aygın Kimdir?

Türkiye’de saç ekimi gerçekleştiren ilk ekiplerden birinde yer alan Dr. Serkan Aygın, 1996 yılından itibaren saç ekimi ve saç tedavileri alanında hizmet vermektedir.

Temel tıp eğitimini İstanbul Çapa Tıp fakültesinde tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesinde Klinik Farmakoloji Uzmanlık Eğitimini, Vakıf Gureba Hastanesinde Dermatoloji Uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Vakıf Gureba Hastanesinde Dermatoloji ve Saç hastalıkları polikliniğinde Dermatoloji Uzmanı olarak görev yapmıştır. Dr. Serkan Aygın, tek bir alana yönelmeyi ve bu alanda uzmanlaşma vizyonu ile hareket etmiş, yıllar içinde saç ekimi alanındaki tüm teknik ve yenilikleri yakından takip ederek, ilk uygulayanlardan olmuştur. Dünya’da, Türkiye’nin saç ekimi alanında öne çıkmasına katkıda bulunan sayılı doktorlardan biridir.

SAÇ EKİMİ İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY BU SİTEDE...

www.sacekimiyorum.com

İlk yıllarda FUT tekniğini kullanarak saç ekimi operasyonları gerçekleştirmiştir. İlerleyen yıllarda ve halen tüm dünyada sıklıkla kullanılan FUE tekniğini ilk uygulayan doktorlarından biridir.

Serkan Aygın ve Saç Ekimi

Doktor Serkan Aygın İstanbul’da şişli doku hastanesinde  saç ekimi ameliyatları gerçekleştirmektedir. Serkan Aygın Klinik İstanbul’da en iyi saç ekimi yapan merkezlerden biri olarak gösterilmektedir. Serkan Aygın çok sayıda saç eken ekibiyle beraber saç ekimi yapmaktadır. Ekimlerini hastanın tercihine göre FUE yada DHI şeklinde yapabilmektedir. Ayrıca Doktor Serkan Aygın sakaldan saç ekimi yöntemini de uygulamaktadır.

Serkan Aygın  Saç Ekimi Fiyatları

Serkan Aygın saç ekimi fiyatları 12.000 ₺ şeklindedir. Serkan Aygın saç ekimi fiyatı genelde iki seans üzerinden hesaplanmaktadır. Greft başı ücret olarak değil de seanslar halinde ücretlendirilmektedir. Açıklık miktarının az olduğu durumlarda tek seans ücreti verilmektedir.

Serkan Aygın saç ekiminin klinik harici  maliyeti nedir?

Bu sorunun kesin ve basit bir cevabı yok. Hem tedavi hem de medikal tedavi maliyeti vardır ve her ikisinin de toplam nakil maliyetini etkileyecek çok sayıda faktör vardır.

Serkan aygın Tedavi ücreti ne kadar?

Serkan Aygın saç ekiminin maliyeti oldukça değişkendir ve genel olarak 10000 ila 15,000 ₺ arasında değişir.

Saç ekiminin maliyeti birçok farklı faktöre bağlıdır. Bunlar ayrıca şunları içerir:

Yaşadığınız yer: Bölgede yaşamanın göreceli maliyeti ve prosedürü fiyatları etkileyebilir. Ayrıca yurtdışından gelenler için buna gurbetçiler dahil farklı bir fiyat tarifesiyle karşılaşmaları oldukça mümkündür.
Seçtiğiniz prosedür tipi: foliküler ünite nakli (FUT) ve foliküler ünite ekstraksiyonu (FUE). Her birinin farklı bir maliyeti vardır.

Cerrahınızın becerisi: Bu ortak olarak bir birine bağlı bir  ilişkidir: Cerrahınız en iyilerden biri olarak kabul edilse bile  daha fazla ücret alabilir. Aynı zamanda, daha yüksek oranlar her zaman üstün beceri anlamına gelmez, bu yüzden araştırmanızı dikkatli yapın.

Kaç greft ekilmesini istiyorsunuz: Bir kaç küçük alanın ekilmesini istemek, tüm kafaya ekim istemekten  istemekten çok daha ucuza mal olacaktır.

Seyahat masrafları: Bu, doktorunuzun talep edeceği bir şey değildir, ancak yine de dikkate almanız gereken bir maliyettir. Bazen en iyi uzmanları bulmak için seyahat etmeniz gerekir ve prosedürü karşılayıp karşılayamayacağınıza karar verirken bu maliyetleri göz önünde bulundurmalısınız.

Serkan Aygın Saç Ekimi Yorumları

Serkan aygın saç ekimi yorumları daha çok forum sitelerinde bolca yer almaktadır. Bu konuda en detaylı ve isabetli Serkan Aygın yorumlarını  saç ekimi sonuçları forum sitesinde bulabilirsiniz. Saç ekimi sonuçları forum sitesi doktor Serkan Aygın’a ekim yaptıran yüzlerce üyenin yorumlarını içermektedir.

Kimin yazdığını bilmediğiniz kişilerin yorumlarını okumaktansa , doktor Serkan Aygın’a ekim yaptırmış kişilerin birinci ağızdan yorumlarını okumanız sizin için daha sağlıklı ve güvenilir olacaktır.

Bu konuda güvenilir Serkan Aygın yorumlarını , saç ekimi sonuçları forum sitesinde bulabilirsiniz. Her konuda blog şeklinde  saç ekimi durumlarını bir yıl boyunca resimli olarak paylaşan forum üyelerin deneyimlerinden ve yorumlarından faydalanabilirsiniz. Sadece Serkan Aygın ile ilgili değil Türkiye’deki çoğu ekim merkezi hakkında detaylı yorumlara buradan ulaşmak mümkün.

Zaman içerisinde sac ekimi yorum sitemiz gelişme kaydettikçe , sizlerin de burada  yorumlarına rastlamayı umut ediyoruz.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/drserkanaygin/

https://www.instagram.com/drserkanaygin/

Serkan Aygın Şikayet

Serkan Aygın hakkında yazılan şikayetlerin büyük çoğunluğu gerçeği yansıtmamaktadır. şikayet var sitesinde yazılan yorumların büyük çoğunluğu gerçek şahıslar tarafından yazıldığı ile ilgili ciddi bir kanıt yoktur. Ayrıca bir ekim merkezinin ne kadar çok hastası varsa haklarında web’te şikayet yazılma ihtimali daha fazladır. Bunu bilerek araştırma yapmak gerekir. Saç ekimi yapılan hasta sayısı kısmen az olan yerlerinse haklarında şikayet olma ihtimali daha azdır. Bu düşünceyi göz önünde bulundurup  şikayet konularını incelemek,  saç ekimi yaptırmayı düşünen kişilerin daha sağlıklı karar vermesini sağlayacaktır.
Serkan Aygın saç ekimi şikayetlerini incelemenin en güzel yolu içeriğinde resimli paylaşım yapılan saç ekimi sonuçları forum sitelerinde  üyelerin konularını takip etmektir.

Daha detaylı bilgi için saç ekimi sonuçları forum sitesine üye olunuz ve kendilerinde ekim yaptıranlardan bilgi isteyiniz.

Serkan Aygın veya başka bir saç ekimi kliniği tarafından mağdur edildiyseniz neler yapmalısınız?

Cerrahi sonuçlarından veya bir klinik tarafından tedavi edilme şeklinden memnun olmayan hastalar için çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Bazı eylemler diğerlerinden daha etkilidir, ancak hastaları çok yönlü bir yaklaşım kullanmaya teşvik ediyoruz . En fazla etki için çeşitli cephelerde harekete geçin.

Birçok kişi saç ekiminden kötü sonuç almaktan utanır ve şikayet etmekten bazen çekinir. Ancak bunu aşmanın  tek yolu öne çıkıp Serkan Aygın yada herhangi bir klinik şikayet etmektir.  Ancak işinde profesyonel olmayan veya yetersiz bir klinikten zarar gördüyseniz, o zaman yapılacak doğru şey kliniği usülünce şikayet etmek ve başkalarını da bu konuda uyarmaya çalışmaktır.

Serkan Aygın yada farklı bir saç ekimi merkezinde yaptırdığınız saç ekiminizden memnun değilseniz ,saç ekimi yaptırdığınız klinikteki sorumluların bunu bildiğinden emin olun. En kötü saç ekimi doktorları ve merkezlerinin  tüm saç ekimi yaptıkları hastalarının  sonuçlarından memnun olduğunu iddia ettiği çokça görülmüş  bir şeydir. Doktorunuzun neden mutsuz olduğunuzu bildiğinden emin olmak yapılabilecek en doğru adımlardan biridir.  Hak ettiğinizi düşünüyorsanız para iadesi talep edebilirsiniz. Bazen mutsuz bir hasta revize ameliyatı için ücretsiz veya indirimli fiyat teklifi alabilir. Ama klinik ilk saç ekiminizi becerememişse , tavsiyemiz onlara “ikinci bir şans” vermemenizdir!

Şikayet eden mutsuz hastaların klinikler tarafından fırçalanması tipik bir durumdur. Örneğin  klinikler genellikle hastası memnun olmadığı halde  “iyi göründüğünü düşünüyorum” diyerek  şikayet eden hastalarına tam tersini söylerler. Şikayet eden birçok hastaya saç ekiminin neler yapabileceğine dair “gerçekçi olmayan beklentileri” olduğu söylenebilir. İroni şu ki, ekim yapmak için bu “gerçekçi olmayan beklentileri” kasıtlı olarak yaratan genellikle kliniktir. Hastanın gerçekçi olmayan beklentileri varsa, bunları AMELİYATTAN ÖNCE söylemek ekim merkezinin sorumluluğundadır. “Gerçekçi olmayan beklentiler” % 100 kliniğin sorumluluğundadır! Doktorlar 30 yılı aşkın süredir “uygun hasta seçeneği” başarılı bir sonuca giden en önemli adımlardan biri olduğunu biliyorlar, ancak çoğu klinik bunun yerine etik olmayan bir yol izliyor ve saç ekimini  kapıdan giren herkese yapmaya çalışıyorlar.

Saç ekimi şikayetleri yasal haklarınız:
Saç ekimi yaptırdığınız kliniğin yasal sorumluluklarını yerine getirmeden bazı uygulamaları ihlal ettiğini düşünüyorsanız saç ekimi şikayet için yasal yollara başvurabilirsiniz. Serkan Aygın yada başka her hangi bir klinik olsun, saç ekimi şikayetlerinizin kapsamı malpraktis hatası içeriyorsa maddi ve manevi tazminat davası hakkı açma hakkınız her zaman vardır.  yasal haklarınız için bir avukat ile iş birliği yapmanızı tavsiye ederiz.

SAÇ EKİMİ İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY BU SİTEDE...

www.sacekimiyorum.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.