ALTIN 2.535,73
DOLAR 32,9196
EURO 35,8723
BIST 11.172,75
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31 °C
Parçalı Bulutlu

Dr. Muttalip Keser: Saç Ekimi Yorum, Fiyat, Şikayet ve Sonuçları

25.02.2021
5.776
A+
A-
Dr. Muttalip Keser: Saç Ekimi Yorum, Fiyat, Şikayet ve Sonuçları

SAÇ EKİMİ İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY BU SİTEDE...

www.sacekimiyorum.com

Muttalip Keser
Muttalip Keser Saç Ekimi Fiyatları
Muttalip Keser Saç Ekimi Yorumları
Muttalip Keser Şikayet
Muttalip Keser Saç Ekimi Sonuçları

Dr. Muttalip Keser

Doktor Muttalip Keser, Ankara Çankaya’da bir klinikte saç ekimi yapan ünlü bir doktordur. Muttalip Keser ile ilgili önemli yorumları saç ekimi sonuçları forum sitesinde bulabilirsiniz. Aynı şekilde haklarında güncel fiyat ve şikayet konularına bu site üzerinden ulaşabilirsiniz. Muttalip Keser saç ekimi merkezinde saç ekimi yaptıran çok sayıda kişi bu forum sitesinde güncel olarak saç ekimi sürecini paylaşmaktadır. Ayrıca yabancı forum sitelerinde bolca kendisinde saç ekimi yaptırmış kişilerin konularına ulaşabilirsiniz.

A. Muttalip Keser estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanıdır. 1991 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu ve 1992 – 1997 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde plastik cerrahi eğitimini aldı. 1998 yılında Derma-Past estetik cerrahi merkezini kurdu. Her türlü estetik cerrahi operasyonuna ek olarak FUE yöntemi Saç ekiminde en sonuncusu, 2003 yılından bu yana Derma-Plast’ta başarıyla gerçekleştirildi. Dr.Keser Türkiye’de saç ekiminde devrim niteliğinde bir gelişme olan FUE yöntemini uygulayan ilk kişi olmuştur. Dr.Keser bilimsel çalışmalarına 2002 yılının sonlarında başladı ve deneyimlerini bilimsel temellere dayandırdı.

SAÇ EKİMİ İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY BU SİTEDE...

www.sacekimiyorum.com

Dr. Muttalip Keser Öncesi Sonrası:

Muttalip Keser before after fotoğraflarını ve kendisinde saç ekimi yaptıran bireylerin sonuçlarını saç ekimi sonuçları forum sitesinde bolca görebilirsiniz.

dr-muttalip-keser-sac-ekimi-sonuclari-1
dr-muttalip-keser-sac-ekimi-sonuclari-2
dr-muttalip-keser-sac-ekimi-sonuclari-3
dr-muttalip-keser-sac-ekimi-sonuclari-4
dr-muttalip-keser-sac-ekimi-sonuclari-5
dr-muttalip-keser-sac-ekimi-sonuclari-6

Muttalip Keser Saç Ekimi Fiyatları

Muttalip Keser 2021 saç ekimi fiyatları greft başı 3.5 € şeklindedir. Muttalip Keser saç ekimi fiyatı genelde greft sayısı üzerinden hesaplanmaktadır.

Muttalip Keser saç ekiminin kesin maliyeti nedir? Bu sorunun kesin ve tek bir cevabı yok. Hem tedavi hem de iyileşmenin bir bedeli vardır ve her ikisinin de toplam nakil maliyetini etkileyecek çok sayıda etken vardır.Tedavi ücreti ne kadar?

Saç ekiminin maliyeti birçok farklı faktöre bağlıdır. Bunlar ayrıca şunları içerir:

Yaşadığınız yer: Bölgede yaşamanın göreceli maliyeti ve prosedürü sunan yakındaki doktorların sayısı fiyatı etkileyebilir.

Seçtiğiniz prosedür tipi: İki farklı tipte saç ekimi vardır: foliküler ünite nakli (FUT) ve foliküler ünite ekstraksiyonu (FUE). Her birinin farklı bir maliyeti vardır.

Cerrahınızın becerisi: Cerrahınız en iyilerden biri olarak kabul edilirse, daha fazla ücret alabilir. Aynı zamanda, daha yüksek oranlar her zaman üstün beceri anlamına gelmez, bu yüzden araştırmanızı dikkatli yapın.

Ne kadar saç nakledilmesini istiyorsunuz: dökülmeye bağlı açıklık miktarınıza göre fiyat çoğunlukla değişebilmektedir.

Seyahat masrafları: Bu, doktorunuzun sizden talep edeceği bir şey değildir, ancak yine de dikkate almanız gereken bir maliyettir. Bazen en iyi uzmanları bulmak için seyahat etmeniz gerekir ve prosedürü karşılayıp karşılayamayacağınıza karar verirken bu maliyetleri göz önünde bulundurmalısınız.

Daha detaylı bilgi için saç ekimi sonuçları forum sitesine üye olunuz ve kendisinde ekim yaptıranlardan bilgi isteyiniz.

Muttalip Keser Saç Ekimi Yorumları

Muttalip Keser saç ekimi yorumları daha çok forum sitelerinde yer almaktadır. Bu konuda en detaylı ve isabetli yorumları saç ekimi sonuçları forum sitesinde bulabilirsiniz. Saç ekimi sonuçları forum sitesi Muttalip Keser’e ekim yaptıran yüzlerce üyenin yorumları bulunmaktadır.
Kimin yazdığını bilmediğiniz kişilerin yorumlarını okumaktansa , Muttalip Keser ‘a ekim yaptırmış kişilerin birinci ağızdan yorumlarını okumanız sizin için daha sağlıklı ve güvenilir olacaktır.

Bu konuda güvenilir Muttalip Keser yorumlarını , saç ekimi sonuçları forum sitesinde bulabilirsiniz. Her konuda blog şeklinde saç ekimi süreçlerini bir yıl boyunca resimli olarak paylaşan forum üyelerin deneyimlerinden ve yorumlarından faydalanabilirsiniz. Sadece Muttalip Keser ile ilgili değil Türkiye’deki çoğu ekim merkezi hakkında detaylı yorumlara ulaşmak mümkün.

Zaman içerisinde sac ekimi yorum sitemiz gelişme kaydettikçe , sizlerin de burada yorumlarına rastlamayı umut ediyoruz.

Muttalip Keser genelde dar alanlarda ve açıklığı çok az olan kişilere ekim yapmaktadır. Günlük olarak max 500 greft ekmektedir. Toplamda 3000 greft kendisinde ektirebilmeniz için 6 gün üst üste ekime girmeniz gerekir ki bu mümkün değildir. Bu yüzden Muttalip Keser’e ekim yaptıracaksanız dar bir açıklığınız olması gerekir. Kendisinde ektireceğiniz max greft sayısı 2000 greft kadar olmaktadır.

Sizde eğer Muttalip Keser’i araştırdıktan sonra kararınızı ondan yana kullanırsanız kendilerini arayıp randevu talep edebilirsiniz. Muttalip Keser randevu sonrası muayene ücretlidir detayları telefonda kendileri ile konuşabilirsiniz.

Muttalip Keser Şikayet

Muttalip Keser hakkında web’te hakkında yazılmış pek şikayet yoktur. Genelde ekimleri güzel sonuçlanmaktadır fakat bu demek değildir ki kendisinde ektirip şikayette bulunmayacak birileri çıkmayacak. Her ekim merkezinde olduğu gibi Muttalip Keser’inde başarısız sonuçlar elde etme olasılığı her zaman vardır.

Muttalip Keser hakkında yazılan şikayetlerin büyük çoğunluğu gerçeği yansıtmıyor olabilir. Muttalip Keser şikayet var sitesinde yazılan yorumların çoğu gerçek şahıslar tarafından yazıldığı ile ilgili kanıt yoktur. Üstelik bir ekim merkezinin ne kadar çok hastası varsa haklarında web’te şikayet yazılma ihtimali daha fazladır. Saç ekimi yapılan hasta sayısı kısmen az olan yerlerinse haklarında şikayet olma ihtimali daha azdır. Bu düşünceyi göz önünde bulundurup şikayet konularını incelemek, saç ekimi adaylarının daha sağlıklı karar vermesini sağlayacaktır.

Muttalip Keser saç ekimi şikayetlerini incelemenin en güzel yolu resimli paylaşım yapılan saç ekimi sonuçları forum sitelerinde paylaşım yapan üyelerin konularını takip etmektir.

Muttalip Keser veya başka bir saç ekimi kliniği tarafından mağdur edildiyseniz neler yapmalısınız?

Cerrahi sonuçlarından veya bir klinik tarafından tedavi edilme şeklinden memnun olmayan hastalar için çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Bazı eylemler diğerlerinden daha etkilidir, ancak hastaları çok yönlü bir yaklaşım kullanmaya teşvik ediyoruz . En fazla etki için çeşitli cephelerde harekete geçin.

Birçok hasta saç ekiminden kötü sonuçlar almaktan utanır ve şikayet etmekten çekinir. Ancak tatmin olmanın tek yolu öne çıkıp Muttalip Keser yada herhangi bir klinik hakkında şikayet etmektir. Birinin dikkatini çekmesi için biraz çaba harcamak gerekebilir. Ancak etik olmayan veya yetersiz bir klinikten zarar gördüyseniz, o zaman yapılacak doğru şey kliniği şikayet etmek ve başkalarını da uyarmaya çalışmaktır.

Muttalip Keser yada başka bir saç ekimi kliniğinde yaptırdığınız saç ekiminizden memnun değilseniz, saç ekimi yaptırdığınız klinikteki sorumluların bunu bildirdiğinizden emin olun. En kötü saç ekimi doktorları bile tüm saç ekimi yaptıkları hastalarının cerrahi sonuçlarından memnun olduğunu iddia ettiği görülmüş bir şeydir. Doktorunuzun neden memnun olmadığınızı bildiğinden emin olun. Hak ettiğinizi düşünüyorsanız para iadesi talep edin. Bazen mutsuz bir hasta ekim merkezi tarafından revize ameliyatı için ücretsiz veya indirimli fiyat teklifi alabilir. Ama ilk saç ekiminizi başarısızlıkla sonuçlanmışsa , tavsiyemiz onlara “ikinci bir şans” vermemenizdir!

Şikayet eden memnun olmayan hastaların klinikler tarafından birde üstüne üstlük azarlanması çok rastlanan bir durumdur. Örneğin klinikler genellikle hastası memnun olmadığı halde “iyi göründüğünü düşünüyorum” diyerek şikayet eden hastalarına tam tersini söyleyebilirler. Şikayet eden birçok hastaya saç ekimine dair “gerçekçi olmayan beklentileri” olduğu söylenir. İroni şu ki, bir satış yapmak için bu “gerçekçi olmayan beklentileri” kasıtlı olarak yaratan genellikle kliniktir. Hastanın gerçekçi olmayan beklentileri varsa, bunları AMELİYATTAN ÖNCE söylemek kliniğin sorumluluğundadır. “Gerçekçi olmayan beklentiler” % 100 kliniğin sorumluluğundadır! Bu gerçek unutulmamalıdır. Doktorlar 30 yılı aşkın süredir “uygun hasta taramasının” başarılı bir sonuca giden en önemli adımlardan biri olduğunu biliyorlar ,ancak çoğu klinik bunun yerine etik olmayan bir yol izliyor ve ameliyatı kapıdan giren herkese yapmaya çalışıyorlar.

Saç ekimi şikayetleri yasal haklarınız:
Saç ekimi yaptırdığınız kliniğin yasal sorumluluklarını yerine getirmeden bazı uygulamaları ihlal ettiğini düşünüyorsanız saç ekimi şikayet için yasal yollara başvurabilirsiniz. Muttalip Keser yada başka her hangi yerde yaptırdığınız operasyonun , saç ekimi şikayetlerinizin kapsamı malpraktis hatası içeriyorsa maddi ve manevi tazminat davası hakkı açma hakkınız her zaman vardır. yasal haklarınız için bir avukat ile iş birliği yapmanızı tavsiye olunur.

SAÇ EKİMİ İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY BU SİTEDE...

www.sacekimiyorum.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.