ALTIN 2.545,74
DOLAR 32,9408
EURO 35,8417
BIST 11.090,41
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31 °C
Parçalı Bulutlu

Serdar Gökrem Saç Ekimi Yorumları ve Sonuçları

26.02.2021
2.928
A+
A-
Serdar Gökrem Saç Ekimi Yorumları ve Sonuçları

SAÇ EKİMİ İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY BU SİTEDE...

www.sacekimiyorum.com

Serdar Gökrem Kimdir?
Serdar Gökrem ve Saç Ekimi
Serdar Gökrem Saç Ekimi Fiyatları
Serdar Gökrem Saç Ekimi Yorumları
Serdar Gökrem Şikayet
Serdar Gökrem Saç Ekimi Sonuçları
Sosyal Medya Hesapları

Serdar Gökrem Kimdir?

Doç.Dr. Serdar GÖKREM
Doçent Doktor Serdar GÖKREM  Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı ; 1972 yılında Tokat ta doğdu. Orta öğrenimini Türkiye Ankara Cumhuriyet lisesinde tamamladıktan sonra 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakultesi’ne başladı. 1996 yılında eğitimini tamamladı.
1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim dalında ihtisasa başladı. 2002 yılında eğitimini tamamlayarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı ünvanını aldı.

2002-2011 yılları arasında ANKARA EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ, II. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde çalıştı..

SAÇ EKİMİ İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY BU SİTEDE...

www.sacekimiyorum.com

Serdar Gökrem ve Saç Ekimi

Doktor Serdar Gökrem Ankara’da uğur mumcu caddesi üzerindeki bir klinikte son on yıldır saç ekimi ameliyatları gerçekleştirmektedir. Kliniğinde iki hemşiresinden oluşan bir ekiple saç ekimi operasyonları yapan Doktor Serdar Gökrem Ankara’da başarılı saç ekimi yapan doktorlar arasında gösterilmektedir. Doktor Serdar Gökrem çoğu  doktordan ve saç ekimi kliniğinden farklı olarak doner bölgeden manuel yöntemle alım yaparak saç ekimi yapmaktadır. Bu şekilde saç ekimi yapan Doktor Serdar Gökrem doner bölgedeki saçlara daha az zarar vermektedir.

Serdar Gökrem Saç Ekimi Fiyatları

Serdar Gökrem saç ekimi fiyatları 10.000 ₺ şeklindedir. Serdar gökrem saç ekimi fiyatı genelde iki seans üzerinden hesaplanmaktadır.Greft başı ücret olarak değilde seanslar halinde ücretlendirilmektedir.

Serdar Gökrem saç ekiminin kesin maliyeti nedir? Bu sorunun kesin ve basit bir cevabı yok. Hem tedavi hem de iyileşmenin bir bedeli vardır ve her ikisinin de toplam nakil maliyetini etkileyecek çok sayıda faktörü vardır.

Tedavi ücreti ne kadar?

Serdar Gökrem saç ekiminin maliyeti oldukça değişkendir ve tipik olarak 10000 ila 15,000 ₺ arasında değişir. Bu maliyetler çoğu zaman cepten çıkar. Çoğu sigorta şirketi saç ekimini kozmetik bir prosedür olarak kabul eder.

Saç ekiminin maliyeti birçok farklı faktöre bağlıdır. Bunlar ayrıca şunları içerir:

Yaşadığınız yer: Bölgede yaşamanın göreceli maliyeti ve prosedürü sunan yakındaki cerrahların sayısı bir cerrahın ücretini etkileyebilir.

Seçtiğiniz prosedür tipi: İki farklı tipte saç ekimi vardır: foliküler ünite nakli (FUT) ve foliküler ünite ekstraksiyonu (FUE). Her birinin farklı bir maliyeti vardır.

Cerrahınızın becerisi: Bu ortak bir ilişkidir: Cerrahınız en iyilerden biri olarak kabul edilirse, daha fazla ücret alabilir. Aynı zamanda, daha yüksek oranlar her zaman üstün beceri anlamına gelmez, bu yüzden araştırmanızı dikkatli yapın.

Ne kadar saç nakledilmesini istiyorsunuz: Birkaç yamanın eklenmesini istemek, tüm kafa derisindeki saçı büyütmek istemekten çok daha ucuza mal olacaktır.

Seyahat masrafları: Bu, doktorunuzun talep edeceği bir şey değildir, ancak yine de dikkate almanız gereken bir maliyettir. Bazen en iyi uzmanları bulmak için seyahat etmeniz gerekir ve prosedürü karşılayıp karşılayamayacağınıza karar verirken bu maliyetleri göz önünde bulundurmalısınız.

Serdar Gökrem Saç Ekimi Yorumları

Serdar Gökrem saç ekimi yorumları daha çok forum sitelerinde yer almaktadır. Bu konuda en detaylı ve isabetli yorumları saç ekimi sonuçları forum sitesinde bulabilirsiniz. Saç ekimi sonuçları forum sitesi doktor Serdar Gökrem’e ekim yaptıran yüzlerce üyenin yorumlarını içermektedir.
Kimin yazdığını bilmediğiniz kişilerin yorumlarını okumaktansa , doktor Serdar Gökrem’e ekim yaptırmış kişilerin birinci ağızdan yorumlarını okumanız sizin için daha sağlıklı ve güvenilir olacaktır.
Bu konuda güvenilir Serdar Gökrem yorumlarını , saç ekimi sonuçları forum sitesinde bulabilirsiniz. Her konuda blog tadında saç ekimi süreçlerini bir yıl boyunca resimli olarak paylaşan forum üyelerin deneyimlerinden ve yorumlarından faydalanabilirsiniz. Sadece Serdar Gökrem ile ilgili değil Türkiye’deki çoğu ekim merkezi hakkında detaylı yorumlara ulaşmak mümkün.

Zaman içerisinde sac ekimi yorum sitemiz gelişme kaydettikçe , sizlerin de burada  yorumlarına rastlamayı umut ediyoruz.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.instagram.com/drserdargokrem_sacekimi/

https://www.facebook.com/internationalsacekimi/

Serdar Gökrem Saç Ekimi Sonuçları

Serdar Gökrem Şikayet

Serdar Gökrem hakkında yazılan şikayetlerin büyük çoğunluğu gerçeği yansıtmamaktadır. Şikayet var sitesinde yazılan yorumların çoğu gerçek şahıslar tarafından yazıldığı ile ilgili kanıt yoktur. Üstelik bir ekim merkezinin ne kadar çok hastası varsa haklarında web’te şikayet yazılma ihtimali daha fazladır. Saç ekimi yapılan hasta sayısı kısmen az olan yerlerinse haklarında şikayet olma ihtimali daha azdır. Bu düşünceyi göz önünde bulundurup  şikayet konularını incelemek,  saç ekimi adaylarının daha sağlıklı karar vermesini sağlayacaktır. Serdar Gökrem saç ekimi şikayetlerini incelemenin en güzel yolu resimli paylaşım yapılan saç ekimi sonuçları forum sitelerinde paylaşım yapan üyelerin konularını takip etmektir.

Daha detaylı bilgi için saç ekimi sonuçları forum sitesine üye olunuz ve kendisinde ekim yaptıranlardan bilgi isteyiniz.

Serdar Gökrem veya başka bir saç ekimi kliniği tarafından mağdur edildiyseniz neler yapmalısınız?

Cerrahi sonuçlarından veya bir klinik tarafından tedavi edilme şeklinden memnun olmayan hastalar için çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Bazı eylemler diğerlerinden daha etkilidir, ancak hastaları çok yönlü bir yaklaşım kullanmaya teşvik ediyoruz . En fazla etki için çeşitli cephelerde harekete geçin.

Birçok hasta saç ekiminden kötü sonuçlar almaktan utanır ve şikayet etmekten çekinir. Ancak tatmin olmanın tek yolu öne çıkıp Serdar Gökrem yada herhangi bir klinik şikayet etmektir. Birinin dikkatini çekmesi için biraz çaba harcamak gerekebilir. Ancak etik olmayan veya yetersiz bir klinikten zarar gördüyseniz, o zaman yapılacak doğru şey kliniği şikayet etmek ve başkalarını da uyarmaya çalışmaktır.

Serdar Gökrem yada başka bir saç ekimi kliniğinde yaptırdığınız saç ekiminizden memnun değilseniz ,saç ekimi yaptırdığınız klinikteki sorumluların bunu bildiğinden emin olun. En kötü saç ekimi doktorları ve merkezlerinin  tüm saç ekimi yaptıkları hastalarının cerrahi sonuçlarından memnun olduğunu iddia ettiği görülmüş  bir şeydir. Doktorunuzun neden mutsuz olduğunuzu bildiğinden emin olun.  Hak ettiğinizi düşünüyorsanız para iadesi talep edin. Bazen mutsuz bir hasta revize ameliyatı için ücretsiz veya indirimli fiyat teklifi alabilir. Ama klinik ilk saç ekiminizi becerememişse , tavsiyemiz onlara “ikinci bir şans” vermemenizdir!

Şikayet eden mutsuz hastaların klinikler tarafından fırçalanması tipik bir durumdur. Örneğin  klinikler genellikle hastası memnun olmadığı halde  “iyi göründüğünü düşünüyorum” diyerek  şikayet eden hastalarına tam tersini söylerler. Şikayet eden birçok hastaya saç ekiminin neler yapabileceğine dair “gerçekçi olmayan beklentileri” olduğu söylenir. İroni şu ki, bir satış yapmak için bu “gerçekçi olmayan beklentileri” kasıtlı olarak yaratan genellikle kliniktir. Hastanın gerçekçi olmayan beklentileri varsa, bunları AMELİYATTAN ÖNCE söylemek kliniğin sorumluluğundadır. “Gerçekçi olmayan beklentiler”% 100 kliniğin sorumluluğundadır! Doktorlar 30 yılı aşkın süredir “uygun hasta taramasının” başarılı bir sonuca giden en önemli adımlardan biri olduğunu biliyorlar ,ancak çoğu klinik bunun yerine etik olmayan bir yol izliyor ve ameliyatı kapıdan giren herkese satmaya çalışıyorlar.

Saç ekimi şikayetleri yasal haklarınız:
Saç ekimi yaptırdığınız kliniğin yasal sorumluluklarını yerine getirmeden bazı uygulamaları ihlal ettiğini düşünüyorsanız saç ekimi şikayet için yasal yollara başvurabilirsiniz. Serdar Gökrem yada başka her hangi bir klinik olsun, saç ekimi şikayetlerinizin kapsamı malpraktis hatası içeriyorsa maddi ve manevi tazminat davası hakkı açma hakkınız her zaman vardır.  yasal haklarınız için bir avukat ile iş birliği yapmanızı tavsiye ederiz.

SAÇ EKİMİ İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY BU SİTEDE...

www.sacekimiyorum.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.