ALTIN 2.535,73
DOLAR 32,9196
EURO 35,8723
BIST 11.172,75
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31 °C
Parçalı Bulutlu

İstanbul En İyi 7 Saç Ekimi Merkezi ve Tavsiyeler

24.02.2021
4.522
A+
A-
İstanbul En İyi 7 Saç Ekimi Merkezi ve Tavsiyeler

SAÇ EKİMİ İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY BU SİTEDE...

www.sacekimiyorum.com

İstanbul’un En İyi 7 Saç Ekimi Merkezi (Klinikler) 2021:

Saç Ekim Merkezleri Listesi

İstanbul saç ekimi operasyonları için dünyadaki en iyi seçeneklerden biridir ve bu yüzden çok tavsiye edilir. Sizinde bu konuda tavsiyeye ihtiyacınız varsa yazımızı sonuna kadar okuyun. Son teknoloji, kalite ve uygun fiyatlı sağlık hizmetleri ile dünya standartlarındaki kliniklerinde çok uygun fiyatlar, hizmet kalitesi, İstanbul’u en iyi saç ekimi gezi planını arayan medikal turistler için mükemmel bir seçim haline getirmektedir.

İstanbul’daki medikal turizm son yıllarda küresel pazarlarda çok hızlı büyüdüğü ve tavsiye edildiği için medikal turistlerin büyük çoğunluğu saç ekimi operasyonları için Orta Doğu, Körfez ve Avrupa ülkelerinden saç ekimi için İstanbul tavsiye ediliyor ve Türkiye’yi ziyaret ediyorlar.

SAÇ EKİMİ İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY BU SİTEDE...

www.sacekimiyorum.com

Türkiye ayrıca saç ekimi işlemlerinde tavsiye edilen dünyanın ilk 3 ülkesi arasında yer almaktadır. Bu yüzden sıklıkla İstanbul saç ekimi yaptırmak için tavsiye edilen en önemli şehirlerden biridir.

İstanbul çok uygun fiyatlarla dünya standartlarında saç ekimi klinikleri sunmaktadır.

Sizin için İstanbul’un en iyi 7 ekim merkezini inceledik…

 • Koray Erdoğan Asmed Saç Ekimi Kliniği
 • Serkan Aygın Klinik
 • Bilgehan Aygın Saç Ekimi Merkezi
 • Asuman Hair Transplant
 • Akl Saç Ekim Merkezi Hasan Akıl
 • Arenamed Serkan Aydın Saç Ekimi Merkezi
 • Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi Merkezi

İstanbul’da bu ekim merkezlerinden farklı olarak yüzlerce saç ekimi merkezi vardır, kendi listenizi genişletip İstanbul’da en iyi ekim merkezi listenizi genişletebilirsiniz.

Yukarıda isimlerini belirttiğimiz en iyi İstanbul saç ekimi merkezi tavsiyelerimiz çoğunlukla forum siteleri üzerinde yapılan yorumlara dayalı olarak oluşturulmuştur.

İstanbul Saç Ekimi Merkezleri ve Saç Ekimi Uygulayan Hastaneler

İstanbul Estetik Plastik Cerrahi Merkezi

İstanbul Estetik Plastik Cerrahi Merkezi, yorumlar ve fiyatlara göre Türkiye saç ekimi yaptırmak için en iyi yerlerden biridir:

Paket fiyatı – prosedür +1 PRP + konaklama + transfer.
Avrupa’dan – İngiltere, İtalya, Litvanya, İspanya’daki hastalar arasında popüler.
% 100 Rezervasyonlu hastalar tavsiye eder.

İstanbul Estetik Plastik Cerrahi Merkezi, saç ekimini 2.000$’dan 2.250$’a kadar gerçekleştirmeyi teklif ediyor. Hastane sıralaması 47 hasta incelemesine göre 4,9’dur. Tıp merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Bu hastane tipik olarak Amerika Birleşik Devletleri, Rusya Federasyonu ve Ukrayna’dan hastalar tarafından seçilir. Seyahat düzenlemesi 1 gün sürer. Tıp merkezi hastaya ücretsiz havaalanı – klinik transferi, ücretsiz klinik – havaalanı transferi ve tercüman sağlar. Bookimed’den Türkiye’deki saç ekimi fiyatlarını ve maliyetlerini karşılaştırmasını ve en uygun kliniklerin kısa bir listesini yapmasını istemekten çekinmeyin.

Konum: Esentepe Mah. Keskin Kalem Sk. No.1 Şişli / İSTANBUL

Türkiye İstanbul
Adem ve Havva Tıp Merkezi
Turkey, Istanbul
Adem and Havva Medical Center
Uluslararası Standardizasyon Örgütü
Türk Tabipleri Birliği
Saç ekimi için hasta seçimi
Adem & Havva, aşağıdaki nedenlerle Türkiye’deki en iyi saç ekimi kliniklerinden biridir:

paket fiyatı – prosedür + konaklama + transfer. Ayrıntılar için daha fazlasını tıklayın.
45 ülkeden uluslararası hastalar için en iyi saç ekim merkezi seçimi .
konforlu konaklama koşulları – kliniğe yakın 4 yıldızlı bir otelde.

Adem ve Havva Tıp Merkezi 1850 $ ‘dan başlayan saç ekimi yapmayı tavsiye ediyor. Hastane sıralaması 48 hasta incelemesine göre 4,7’dir. Tıp merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Bu hastane tipik olarak Rusya Federasyonu, Amerika Birleşik Devletleri ve Ukrayna’dan hastalar tarafından seçilir. Seyahat düzenlemesi 5 gün sürer. Tıp merkezi hastaya ücretsiz havaalanı-klinik transferi, ücretsiz klinik-havaalanı transferi ve tercüman sağlar. Bookimed’den Türkiye’deki saç ekimi fiyatlarını ve maliyetlerini karşılaştırmasını ve en uygun kliniklerin kısa bir listesini yapmasını istemekten çekinmeyin.

Yer: Cumhuriyet, Cumhuriyet Mahallesi, İncirli Dede Caddesi, No: 6/2

Adem ve Havva Tıp Merkezi yorumları

Smile Hair Clinic
Paket fiyatı
Smile Hair, aşağıdaki faydalarla Türkiye’nin en iyi saç ekimi kliniklerinden biridir:

Türkiye’de uzmanlaşmış saç ekim merkezi
deneyimli ekip – yılda 2.000’den fazla işlem
mikro FUE yöntemi – herhangi bir iz bırakmadan 4.000 greftlik bir saç ekimidir.
paket fiyatı – prosedür +1 PRP + konaklama + transfer. Ayrıntılar için daha fazlasını tıklayın.
18 ila 65 yaş arası hastaları kabul eder.

Smile Hair Clinic 2200 $ ‘dan saç ekimi yapmayı teklif ediyor. Hastane sıralaması 11 hasta incelemesine göre 4.8’dir. Tıp merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Bu hastane tipik olarak Rusya Federasyonu, Amerika Birleşik Devletleri ve Ukrayna’dan hastalar tarafından seçilir. Seyahat düzenlemesi 1 gün sürer. Tıp merkezi hastaya ücretsiz havaalanı-klinik transferi, ücretsiz klinik-havaalanı transferi ve tercüman sağlar. Bookimed’den Türkiye’deki saç ekimi fiyatlarını ve maliyetlerini karşılaştırmasını ve en uygun kliniklerin kısa bir listesini yapmasını istemekten çekinmeyin.

Konum: Acıbadem Mahallesi. Çeçen Sokak no: 52 Üsküdar / İstanbul TÜRKİYE

Türkiye İstanbul
Proesthe Saç Ekim Merkezi
Proesthe, plastik cerrahlar ve dermatologların yönetiminde bir saç ekimi merkezidir ve tavsiye edilmektedir. Türkiye’nin önde gelen tıp merkezi olan Liv Hospital bünyesinde yer almaktadır.

Merkezin uzmanları izsiz FUE ve DHI seçeneklerini uygulayarak saç ekimi yapmaktadır.

Almanya, İngiltere, Belçika, İtalya, Arap ülkelerinden hastalar her yıl Proesthe Saç Ekim Merkezi’ni tercih ediyor.

Proesthe Saç Ekim Merkezi 2700 $ ‘dan saç ekimi yapmayı tavsiye ediyor. Hastane sıralaması 4 hasta incelemesine göre 4.8’dir. Tıp merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Bu hastane tipik olarak Rusya Federasyonu, Amerika Birleşik Devletleri ve Ukrayna’dan hastalar tarafından seçilir. Seyahat düzenlemesi 1 gün sürer. Tıp merkezi bir hastaya tercüman, ücretsiz havaalanı-klinik transferi ve ücretsiz klinik-havaalanı transferi sağlar. Bookimed’den Türkiye’deki saç ekimi fiyatlarını ve maliyetlerini karşılaştırmasını ve en uygun kliniklerin kısa bir listesini yapmasını istemekten çekinmeyin.

Konum: Num: 05 posta kodu: 34340 -ahmet adnan saygun caddesi- Ulus / Beşiktaş / İstanbul / Türkiye

Türkiye İstanbul
LIV Hastanesi
Uluslararası Ortak Komisyon
TÜV NORD CERT tarafından DIN EN ISO 9001’e göre sertifika
Mükemmel Kolorektal Cerrahi Merkezi
Robotik Cerrahi Mükemmeliyet Merkezi
katı dünya standartlarına uygunluk – klinik, sağlık hizmetleri için güvenli ve emniyetli bir yer olarak TÜV NORD CERT tarafından JCI ve DIN EN ISO 9001 tarafından onaylanmıştır.
paket fiyatı – prosedür +1 PRP + konaklama + transfer. Ayrıntılar için daha fazlasını tıklayın.
lüks konaklama koşulları – 5 yıldızlı konaklama koşulları ve yüksek hizmet kalitesi.
uluslararası hastalar arasında popüler. Yılda 50.000 giden hasta tedavi için Liv’i seçiyor.

LIV Hospital 2450 $ ‘dan saç ekimi yapmayı tavsiye ediyor. Hastane sıralaması 122 hasta incelemesine göre 4,5. Tıp merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Bu hastane tipik olarak Rusya Federasyonu, Amerika Birleşik Devletleri ve Ukrayna’dan hastalar tarafından seçilir. Seyahat düzenlemesi 4 gün sürer. Tıp merkezi bir hastaya tercüman, ücretsiz havaalanı-klinik transferi ve ücretsiz klinik-havaalanı transferi sağlar. Bookimed’den Türkiye’deki saç ekimi fiyatlarını ve maliyetlerini karşılaştırmasını ve en uygun kliniklerin kısa bir listesini yapmasını istemekten çekinmeyin.

Yer: Ulus Mahallesi, Canan Sk., 34340 Beşiktaş / İstanbul, Türkiye

Türkiye İstanbul
Estetik International Clinic
En İyi Plastik Cerrahi Merkezi 2018
Plastik cerrahide hasta seçimi
Estetik International, Bookimed’e göre Türkiye’nin en iyi 10 saç ekim kliniği arasında yer alıyor:

eşsiz saç ekimi seçeneği – organik saç ekimi – daha iyi saç ekimi sonucu için kafa derisine özel kök hücre enjeksiyonları eklemek için Dr. Bülent Cihantimur tarafından icat edildi.
uluslararası hastalar arasında popüler – Yakın Doğu’dan insanlar Estetik International’ı saç ekimi için Türkiye’nin en iyi hastanesi olarak görüyor.
engin deneyim – bu Türk saç ekimi kliniği yılda 3.000 prosedür gerçekleştirmektedir.

Estetik International Clinic 2450 $ ‘dan başlayan fiyatlarla saç ekimi yapmayı tavsiye ediyor. Hastane sıralaması 62 hasta incelemesine göre 4,5. Tıp merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Bu hastane tipik olarak Rusya Federasyonu, Ukrayna ve Amerika Birleşik Devletleri’nden hastalar tarafından seçilir. Bookimed’den Türkiye’deki saç ekimi fiyatlarını ve maliyetlerini karşılaştırmasını ve en uygun kliniklerin kısa bir listesini yapmasını istemekten çekinmeyin.

Konum: Quasar Tower- Fulya Mahallesi, Büyükdere Cd. Quasar Tower No: 76, 34394 Şişli / İstanbul

Türkiye İstanbul
Transes Saç Ekim Merkezi
Transes Hair, İstanbul’da bulunan Türkiye’nin önde gelen saç ekim merkezidir.

Klinik uzmanları, kesintisiz saç ekimi için en son seçenekleri uygulamaktadır – FUE, Sapphire FUE ve DHI.

Dünyanın her yerinden 5.000’den fazla hasta burada saç ekimi yaptırdı.

Transes Saç Ekim Merkezi, prosedürlerin kalitesi ve güvenliği için JCI akreditasyonu almış multidisipliner bir hastane olan Medical Park Bahçelievler bünyesinde çalışmaktadır.

Transes Saç Ekim Merkezi 2300 $ ‘dan saç ekimi yapmayı tavsiye ediyor. Hastane sıralaması 1 hasta incelemesine göre 5’tir. Tıp merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Bu hastane tipik olarak Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri’nden hastalar tarafından seçilir. Tıp merkezi hastaya ücretsiz havaalanı-klinik transferi, ücretsiz klinik-havaalanı transferi ve tercüman sağlar. Bookimed’den Türkiye’deki saç ekimi fiyatlarını ve maliyetlerini karşılaştırmasını ve en uygun kliniklerin kısa bir listesini yapmasını istemekten çekinmeyin.

Konum: Kültür Sok. No: 1 E5 Yolu Üzeri 34160 Bahçelievler İstanbul, Türkiye

Türkiye İstanbul
Medicana Hastaneler Grubu
Uluslararası Ortak Komisyon
Türk Tabipleri Birliği
WHO ve UNICEF’in Bebek Dostu Hastane Girişimi (BFHI)
Medicana’da saç ekimi% 98 başarı oranıyla yapılmaktadır. İşlem sorunsuz FUE saç ekimi tekniğini uygulayan Dr. Mehmet Erdoğan tarafından yapılmaktadır. Hiç bırakmaz; hasta çabuk iyileşir. İşlemden 6 ay sonra saçlar doğal olarak uzar.

Medicana Clinic saç ekimi fiyat paketi sunar. Ameliyat öncesi muayene, saç ekimi, anestezi, ilaçlar, 2 gece 4-5 kişilik otelde kahvaltı ve transfer dahil.

Bir portföy almak ve bir doktorla randevu almak için Bookimed web sitesinde bir istek gönderin.

Medicana Hastaneler Grubu 1500 dolardan saç ekimi yapmayı tavsiye ediyor. Hastane sıralaması 36 hasta değerlendirmesine göre 4,4’tür. Tıp merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Bu hastane tipik olarak Rusya Federasyonu, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık’tan hastalar tarafından seçilir. Seyahat düzenlemesi 1 gün sürer. Tıp merkezi hastaya ücretsiz havaalanı-klinik transferi, ücretsiz klinik-havaalanı transferi ve tercüman sağlar. Bookimed’den Türkiye’deki saç ekimi fiyatlarını ve maliyetlerini karşılaştırmasını ve en uygun kliniklerin kısa bir listesini yapmasını istemekten çekinmeyin.

Konum: Bahçelievler Mh. 34180 Bahçelievler

Türkiye İstanbul
Vita Estetik
Vita Estetik Kliniği saç ekiminde uzmanlaşmıştır. 15 yıllık deneyime sahip bir cerrah olan Dr. Umut Yükselen hastalara danışmakta ve saç ekimi yapmaktadır. Kendi hesabına 15.000’den fazla başarılı saç ekimi yaptırmıştır. Mikro FUE, Safir FUE ve DHI saç ekimi teknikleri mevcuttur.

Vita Estetik 2000 $ ‘dan saç ekimi yapmayı tavsiye ediyor. Hastane sıralaması 3 hasta incelemesine göre 5’tir. Tıp merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Bu hastane tipik olarak Amerika Birleşik Devletleri, Tacikistan ve Beyaz Rusya’dan hastalar tarafından seçilir. Tıp merkezi hastaya ücretsiz havaalanı-klinik transferi, ücretsiz klinik-havaalanı transferi ve tercüman sağlar. Bookimed’den Türkiye’deki saç ekimi fiyatlarını ve maliyetlerini karşılaştırmasını ve en uygun kliniklerin kısa bir listesini yapmasını istemekten çekinmeyin.

Konum: Merkez, Çukurçeşme Cd. 57-59, 34250 Gaziosmanpaşa / İstanbul

Türkiye İstanbul
Dr. Çağrı Sade Plastiс Cerrahi Merkezi
Dr. Çağrı Sade Plastik Cerrahi Merkezi, Türkiye’de özel bir dar odak kliniktir. Kozmetik ve estetik cerrahi konusunda uzmanlaşmıştır.

Tüm müdahaleler ülkenin önde gelen plastik cerrahı Çağrı Sade MD tarafından yapılmaktadır.

Dr. Çağrı Sade Plastiс Cerrahi Merkezi, saç ekimini 1850 $ ‘dan gerçekleştirmeyi tavsiye ediyor. Hastane sıralaması 1 hasta incelemesine göre 5’tir. Tıp merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Bookimed’den Türkiye’deki saç ekimi fiyatlarını ve maliyetlerini karşılaştırmasını ve en uygun kliniklerin kısa bir listesini yapmasını istemekten çekinmeyin.

Yer: Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2 Teşvikiye, Nişantaşı 34367, İstanbul

Türkiye İstanbul
Dr. Fatih Irmak Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi
Dr. Fatih Irmak Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi, plastik kozmetik ve rekonstrüktif cerrahiye ayrılmış özel bir kliniktir. Doç. Prof. Dr. Fatih Irmak prosedürleri sağlayan ana uzmandır. Avrupa Plastik Cerrahi Kurulu ve Türk Plastik Cerrahi Kurulu sertifikasına sahiptir. Konum: Fulya, Aşçıoğlu Plaza, Teşvikiye mah, Hakkı Yeten Cd. 17/6, Şişli / İstanbul, Türkiye

Türkiye İstanbul
Florya Hastanesi
Florya Hastanesi, İstanbul merkezli çok yönlü tıp merkezidir. ABD ve Asya’dan hastalar üroloji, kilo verme ameliyatı, estetik tıp ve kozmetik, diş tedavisi konularında tıbbi yardım almak için hastaneyi ziyaret ediyor.

Florya Hastanesi 900 dolardan 1800 dolara saç ekimi yapmayı tavsiye ediyor. Hastane sıralaması 1 hasta incelemesine göre 4’tür. Tıp merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Bu hastane tipik olarak Rusya Federasyonu’ndaki hastalar tarafından seçilmektedir. Tıp merkezi hastaya ücretsiz havaalanı-klinik transferi, ücretsiz klinik-havaalanı transferi ve tercüman sağlar. Bookimed’den Türkiye’deki saç ekimi fiyatlarını ve maliyetlerini karşılaştırmasını ve en uygun kliniklerin kısa bir listesini yapmasını istemekten çekinmeyin.

Konum: Gümüşpala Mh. İskeçe Cd. Hayır: 64

Türkiye İstanbul
Memorial Bahçelievler Hastanesi
ECO Binaları için LEED Platin Sertifikası
Memorial Hastanesi Bahçelievler (Memorial Bahçelievler Hastanesi), İstanbul’da çevre dostu bir tasarıma sahip multidisipliner bir tıp merkezidir. Hastane bölgesinde hastaların psikolojik rahatlığına ve hızlı iyileşmelerine katkıda bulunan birçok yeşil alan var.

Tıp merkezi, kardiyovasküler cerrahi, ortopedi, üroloji, jinekoloji, genel ve robotik cerrahi alanlarında uzmanlaşmıştır.

Memorial Bahçelievler Hastanesi 2050 dolardan saç ekimi yapmayı tavsiye ediyor. Hastane sıralaması 31 hasta incelemesine göre 4,7’dir. Tıp merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Bu hastane tipik olarak Rusya Federasyonu, Ukrayna ve Avustralya’dan hastalar tarafından seçilir. Tıp merkezi bir hastaya tercüman, ücretsiz havaalanı-klinik transferi ve ücretsiz klinik-havaalanı transferi sağlar. Bookimed’den Türkiye’deki saç ekimi fiyatlarını ve maliyetlerini karşılaştırmasını ve en uygun kliniklerin kısa bir listesini yapmasını istemekten çekinmeyin.

Konum: Bahçelievler Mh. Adnan Kahveci Blv. No: 227 Bahçelievler / İstanbul

Türkiye İstanbul
Avrupa Sac Ekimi Kliniği
Uluslararası Ortak Komisyon
Türk Tabipleri Birliği
Avrupa Saç Ekimi, Türkiye’deki ilk tek uzmanlıklı saç ekimi kliniklerinden biridir.

Şimdilik en yaygın teknik olan FUE saç ekimini saç uzmanları yapmaktadır.

Avrupalı ​​doktorlar şimdilik 20.000’den fazla saç ekimi gerçekleştirdi.

Klinik, yüksek kaliteli ve başarılı nakiller için ulusal ve uluslararası yarışmalarda yaklaşık 10 ödül aldı.

ABD, Avrupa ve Arap ülkelerinden hastalar işlem yaptırmak için Avrupa’yı ziyaret ediyor.

Konum: Mevlana Mah. Sultan Ahmet Cad. No: 9 (Beylikdüzü Bauhaus arkası) Esenyurt / İSTANBUL

Türkiye İstanbul
TravelMEDI
Medikal Seyahat Kalite Birliği
Skin Health Turkey, plastik cerrahi ve saç ekiminde uzmanlaşmıştır. Cilt Sağlığı Kliniği, medikal turizmde yüksek kaliteli hizmetler için MTQUA (Medical Tourism Quality Alliance) Sertifikasına sahip Türkiye’deki tek uzman kurumdur .

Klinik, İspanya, İtalya, Almanya, İngiltere ve ABD’deki hastalar arasında popülerdir. Ayda 80-100 hasta burada tedavi görüyor.

Yer: Harbiye, Hüsrev Gerede Cd Gözüm Apt, D: No: 69 D: 4, 34380 Şişli / İstanbul

Türkiye İstanbul
Suzermed Kliniği
Süzermed, İstanbul’daki büyük Türk Acıbadem Altunizade Hastanesi bünyesinde bulunan bir saç ekim merkezidir.

Kliniğin doktorları, FUE ve DHI saç ekimi ve saç büyümesini etkinleştirmek için PRP tedavisi konusunda uzmanlaşmıştır.

Bir hasta prosedüre girmek için ülkede 4 günden fazla kalmaz. Fiyat saç ekimi, transfer, konaklama ve diğer hizmetleri kapsar.

İngiltere, Almanya, Fransa ve Rusya’dan hastalar saç ekimi yaptırmak için Suzermed’i tercih ediyor.

Yer: Altunizade Mahallesi, Yurtcan Sokağı No: 1, 34662 Üsküdar / İstanbul / Acıbadem Altunizade Hastanesi

Türkiye İstanbul
Türkiye Hastanesi Saç Kliniği
Türkiye Hair Center, İstanbul, Türkiye’de bir saç uzatma restorasyon kliniğidir.

Merkez, saç restorasyonuna odaklanarak kafa, sakal, kaş ve bıyık ekimi için DHI & FUE ekimi sağlamaktadır. Yerel sağlık ekibi, hesaplarında 10 yıldan fazla deneyime ve 5.000’den fazla başarılı operasyona sahiptir.

Avrupalılar, İngilizler, Birleşik Arap Emirlikleri vatandaşları ve Suudi Arabistan Türkiye Hastanesi’ni tercih etti.

Konum: Merkez Mah. Darülaceze Cad. No: 14/1 Şişli 34381 İstanbul – Türkiye

Türkiye İstanbul
İstinye Üniversitesi Liv Hospital Bahçeşehir
İstinye Üniversitesi Liv Hospital Bahçeşehir, Liv Hospital Group’un bir üyesi, İstanbul merkezli multidisipliner bir sağlık kuruluşudur.

Organ nakli, kanser tedavisi, beyin cerrahisi ve üroloji İstinye’nin önde gelen uzmanlık alanlarıdır.

Yerel hastane personeli, hastalara birinci sınıf ve lüks tıbbi hizmetler sunmaktadır.

İstinye Üniversitesi Liv Hospital Bahçeşehir 2000 $ ‘dan başlayan fiyatlarla saç ekimi yapmayı tavsiye ediyor Hastane sıralaması 5 hasta incelemesine göre 4,6’dır. Tıp merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Tıp merkezi hastaya ücretsiz havaalanı-klinik transferi, ücretsiz klinik-havaalanı transferi ve tercüman sağlar. Bookimed’den Türkiye’deki saç ekimi fiyatlarını ve maliyetlerini karşılaştırmasını ve en uygun kliniklerin kısa bir listesini yapmasını istemekten çekinmeyin.

Konum: Aşık Veysel Mah, Süleyman Demirel Cd. No: 1, 34517 Esenyurt / İstanbul, Turizm

Türkiye İstanbul
Dr. Ziya Yavuz Saç Ekim Kliniği
Dr. Ziya Yavuz Saç Ekim Kliniği, İstanbul’daki ünlü Acıbadem Hastanesi bünyesinde bulunan tek uzmanlık saç ekim merkezidir.

Yavuz, tüm prosedürleri bizzat yapıyor – şimdilik 5.000’den fazla saç ekimi gerçekleştirdi. Doktor Sapphire FUE ve DHI nakillerinde uzmanlaşmıştır.

İngiltere, İrlanda, İspanya, Kanada, ABD, Avusturya ve Yeni Zelanda’dan hastalar saç restorasyonu için kliniği seçiyor.

Yer: Acıbadem, Acıbadem Hastanesi, Tekin Sokak No: 8, 34718 Kadıköy, Türkiye

Türkiye İstanbul
Mono Saç Kliniği
Mono Hair Clinic, İstanbul yakınlarındaki Göktürk’te uzmanlaşmış bir saç ekim merkezidir. Klinikte FUE ve DHI saç ekimi seçenekleri yapılmaktadır. Saç ekimi konusunda deneyimli bir Dr. Ekin Meşe Say gerçekleştirir.

Yer: Göktürk Merkez, Göktürk Merkez Mahallesi, Açelya Sokak Hayat Binası 2 / A, 34077 Eyüp / İstanbul, Türkiye

Türkiye İstanbul
Clinista Saç Kliniği
Clinista Hair Clinic, İstanbul merkezli bir saç ekim merkezidir. Merkez, Okan Üniversite Hastanesi bünyesinde yer almaktadır.

Clinista uzmanları saç dökülmesi için FUE saç ekimi, kök hücre ve PRP tedavileri sağlar. Tıp merkezi ekilen saçlar için ömür boyu garanti sunar.

İtalya, İspanya, İngiltere, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinden hastalar saç ekimi turizmi için Clinista’yı tercih ediyor.

Konum: Fatih Mah. Necmettin Erbakan Cad. NO.108 / 6 – Pendik-İSTANBUL, TÜRKİYE

Türkiye İstanbul
Özel Optimed Hastane
Türk Tabipleri Birliği
WHO ve UNICEF’in Bebek Dostu Hastane Girişimi (BFHI)
Optimed Hospital, İstanbul, Türkiye’de bulunan özel bir çok uzmanlıklı tıbbi tesistir. Hastanede nöroşirurji, kardiyoloji, kalp cerrahisi, plastik cerrahi olmak üzere 24 bölüm bulunmaktadır. Yerel ekip yılda 500.000’den fazla hastaya hizmet veriyor ve uluslararası hastaları da ağırlıyor. Optimed hizmetlerinin yüksek kalitesi ISO Sertifikası ile kanıtlanmıştır. Merkez 2019 yılında Anne Dostu Hastane adını aldı.

Yer: Gazi Mustafa Kemalpaşa, 1. Cadde No: 2, 59500 Gazi Osman Paşa Osb / Çerkezköy / Tekirdağ, Türkiye

Türkiye İstanbul
Aestepool Kliniği
Aestepool Clinic, İstanbul’da uzmanlaşmış bir saç ekimi tıp merkezidir. Buradaki doktorlar modern transplantasyon yöntemini uygular – FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu). Alopesi hastaları muayene edilir ve kişiye özel saç ekimi programı uygulanır. Prosedür deneyimli bir uzman olan Aestepool Clinic’in kurucusu Dr. Ahmed Altan tarafından gerçekleştirilir.

Yeri: Fevzi Çakmak, Hekimsuyu Cd. No: 38, 34255 Gaziosmanpaşa / İstanbul, Türkiye

Türkiye İstanbul
Anka Plastik Cerrahi Kliniği
Anka Plastik Cerrahi Kliniği, Gop Hastanesi ile işbirliği içinde çalışan özel bir plastik cerrahi merkezidir. Anka Klinik, Türkiye’de ilk çift kol ve yüz nakli ile dünyanın ilk rahim naklini başarıyla gerçekleştiren bir ekibin parçası olan plastik cerrahlar tarafından kurulmuştur. Merkezin doktorları, meme rekonstrüksiyonunun yanı sıra estetik prosedürler de dahil olmak üzere plastik ve rekonstrüktif cerrahi konusunda uzmanlaşmıştır. Türkiye ve Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Konseyleri tarafından onaylanmıştır. Klinikte yılda 250’nin üzerinde operasyon gerçekleştirilmektedir.

Konum: Harbiye Mah. Kadırgalar Cad. No: 8 Açık Hava Apt. Kat: 5 Daire: 16 Nişantaşı, İSTANBUL

Türkiye İstanbul
Hairmedico Kliniği
Hairmedico Saç Ekim Merkezi, 14 yılı aşkın deneyime sahip bir saç ekimi uzmanı Dr. Arslan Musbeh tarafından kurulmuş tek uzmanlıklı bir tıbbi tesistir. Doktor, FUE, Sapphire FUE ve DHI yöntemleri ile baş, kaş, sakal ekimi olmak üzere her türlü saç ekimini gerçekleştirir. Merkez, hem kadın hem de erkek olmak üzere uluslararası hastaları ağırlamaktadır.

Konum: Gayrettepe mah. Levent Loft, Büyükdere caddesi no201 / Şişli / İSTANBUL İstanbul, İstanbul İli, Türkiye

Türkiye İstanbul
Self Hair Clinic
Self Hair Clinic, İstanbul’da saç tedavisi sunan uzmanlaşmış bir tıbbi tesistir. 10 yılı aşkın deneyime sahip ISHRS sertifikalı doktorlar her tür saç ekimini gerçekleştirir. Bunlar arasında sakal ve kaş ekimi, FUE, DHI, erkek ve bayan, afro saç ekimi bulunmaktadır. Klinik, İstanbul’da Medicana Hastanesi binasında yer almaktadır.

Yer: Otur. No: 75, İç kapı, Ünalan Mah. Soyak Siteleri Sk, Soyak Göztepe Sitesi D: no: 1308, 34700 Üsküdar / İstanbul, Türkiye

Türkiye İstanbul
Turkeyana Kliniği
TÜV NORD CERT tarafından DIN EN ISO 9001’e göre sertifika
Turkeyana Clinic, 2012 yılında kurulmuş uzmanlaşmış bir saç ekimi ve plastik cerrahi tıp merkezidir. Ekip aynı zamanda kozmetik diş hizmetleri de sunmaktadır. Bugüne kadar 15.300’ün üzerinde saç ekimi, 4.400 plastik cerrahi ameliyatı, 2.150 diş ameliyatı yapıldı. Klinik verilerine göre tüm kozmetik operasyonların başarı oranı% 90, hasta memnuniyet oranı ise% 92’ye ulaşıyor.

Konum: Beşyol, Akasya Sk. No: 4, 34295 Küçükçekmece / İstanbul

Türkiye İstanbul
Hairmedico Kliniği
Hairmedico Saç Ekim Merkezi, 14 yılı aşkın deneyime sahip bir saç ekimi uzmanı Dr. Arslan Musbeh tarafından kurulmuş tek uzmanlıklı bir tıbbi tesistir. Doktor, FUE, Sapphire FUE ve DHI yöntemleri ile baş, kaş, sakal ekimi olmak üzere her türlü saç ekimini gerçekleştirir. Merkez, hem kadın hem de erkek olmak üzere uluslararası hastaları ağırlamaktadır.

Konum: Gayrettepe mah. Levent Loft, Büyükdere caddesi no201 / Şişli / İSTANBUL İstanbul, İstanbul İli, Türkiye

Türkiye İstanbul
Estethica Estetik Tıp Klinikleri
Estetica, Türkiye’de A sınıfı statüsü alan ilk estetik kliniğidir. Bu, tüm tıbbi prosedürlerin ve hizmetlerin uluslararası standartlara uygun olduğu anlamına gelir.
Estethica Clinic, Türkiye’nin en büyüklerinden biri olan Ethica Group’a aittir.
Estethica’dan doktorlar, Avrupa’da ve Amerika’da önde gelen kliniklerdeki becerilerini Türkiye’de uygulamak için geliştiriyorlar.
Estethica’da her şey dahil hizmet ile bir hasta saç ekimi yaptırabilir. Bu, transfer, konaklama, dil yardımının zaten fiyata dahil olduğu anlamına gelir.

Estethica Estethica Klinikleri 1900 $ ‘dan saç ekimi yapmayı teklif ediyor. Hastane sıralaması 4 hasta incelemesine göre 4,5. Tıp merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Bu hastane tipik olarak Fransa’dan hastalar tarafından seçilir. Seyahat düzenlemesi 5 gün sürer. Bookimed’den Türkiye’deki saç ekimi fiyatlarını ve maliyetlerini karşılaştırmasını ve en uygun kliniklerin kısa bir listesini yapmasını istemekten çekinmeyin.

Konum: Küçükbakkalköy Mahallesi, Işıklar Cd. No: 32, 34758 Ataşehir / İstanbul, Türkiye

Türkiye İstanbul
Okan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi, tam donanımlı genel klinik, Okan Üniversitesi ve araştırma merkezinden oluşan Türkiye’nin en iyi hastanelerinden biridir. Tıp kompleksi, 41 bölüm, 250 yatak, 47 yoğun bakım ünitesi, 10 ameliyathane, 500 sağlık çalışanı ve uluslararası tanınmış 100’den fazla doktor ile 50.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Okan Üniversitesi Hastanesi, onkoloji, cerrahi, kardiyoloji ve pediatri alanlarında modern tedavi ve teşhis yöntemleri sunarak tüm dünyadaki hastalara yüksek standartlarda tıbbi hizmetler sağlar.

Okan Üniversitesi Hastanesi 2300 dolardan saç ekimi yapmayı tavsiye ediyor. Hastane sıralaması 4 hasta incelemesine göre 4,1’dir. Tıp merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Seyahat düzenlemesi 5 gün sürer. Bookimed’den Türkiye’deki saç ekimi fiyatlarını ve maliyetlerini karşılaştırmasını ve en uygun kliniklerin kısa bir listesini yapmasını istemekten çekinmeyin.

Yer: İçmeler Mahallesi, Aydınlı Yolu Caddesi, Aydemir Sk. No: 2, 34947 Tuzla/İstanbul

Türkiye İstanbul
Dr. Erkam Caymaz’ın Saç Yükleme Kliniği
Uluslararası Standardizasyon Örgütü
Uluslararası Ortak Komisyon
En iyi hasta yardımı

Dr. Erkam Caymaz’ın Saç Yükleme Kliniği, İstanbul, Türkiye’de uzmanlaşmış bir saç ekim merkezidir. Uzmanlar, ciltte herhangi bir iz bırakmadan 4.000-6.000 greft (1-4 folikül demeti) saç ekiminde Sapphire Micro FUE yöntemini kullanmaktadır. ABD, İngiltere, İrlanda, İspanya, İtalya, Almanya’dan hastalar saç ekimi için bu hastaneyi tercih ediyor.

Yer: Karayolları, 621. Sk. No: 42, 34255 Gaziosmanpaşa / İstanbul, Türkiye

Türkiye İstanbul
HastaneEste Plastik Cerrahi Merkezi
Geniş deneyim. HospitalEste doktorları 15 yılı aşkın süredir Türkiye’deki en iyi saç ekim işlemlerinden birini gerçekleştirmektedir.
Giden hastalar arasındaki popülerlik. Suudi Arabistan, BAE, Pakistan ve Ürdün’den insanlar HospitalEste’de saç ekimini Türkiye’nin en iyisi olarak görüyor.
HospitalEste, verilerine göre Türkiye’nin önde gelen estetik saç ekimi kliniğidir.
Yer: Levent Mahallesi, Çilekli Cd No: 1, 34330 Beşiktaş / İstanbul

HLC Hairline Clinic – Dr. Özgür Öztan- HLC Hairline Clinic
Ankara ve İstanbul’daki bu özel saç kliniği, yüksek standartlarda modern saç ekimi gerçekleştiren Dr. Ötzan Özgür tarafından takip edilerek yönetilmektedir. Estetik açıdan hoş bir yeniden yapılanma veya saç çizgilerinin azalması arasında değişen saç restorasyon hizmetleri sunmuştur. Taç ve vücut saç ekimi dahil olmak üzere karmaşık kafa derisi bölgelerine saç ekimi, bu kliniğin tatmin edici sonuçlar veren uzmanlık alanı olmuştur. HLC Hairline Clinic’in kurucusu Dr. Ötzan Özgür, Türkiye’de FUE saç ekimi yapan ilk doktorlardan biridir. HLC Hairline Clinic – Modern Saç ekimi yöntemleri, saç ekimi yöntemlerimizle birçok gençliği yeniden ziyaret etmesine yardımcı olan en iyi sonuçlarla uygulandığı için HLC Hairline Clinic, Türkiye’nin en iyi saç ekimi kliniği listesinde 2. sırada yer almaktadır .

ESTETİSTANBUL –
Yıllardan beri saç ekiminde özel tedavilerle kozmetik ve dermatoloji alanlarında tedavi sağlayan bir sağlık tesisi. Her yıl 1.500’den fazla uluslararası hasta tedavi ediliyor ve her ay 80 saç ekimi prosedürü gerçekleştiriliyor. Bu klinik size vize yardımı konusunda da yardımcı olur.
Modern ve etkili yöntemler, Mezoterapi, PRP, BTTerapi, tedavi sonrası iyi müşteri hizmeti tüm bu faktörleri göz önünde bulunduran Estetistanbul hakkında saç ektirenler tarafından yeterli yorum yoktur.

Dr T Saç Ekim Kliniği – Dr. Osman T Oğuzoğlu –
Bu saç kliniği, modern FUE tekniklerini iz bırakmadan gerçekleştirmek için çalışıyor. Doktor 7.000’den fazla ameliyat gerçekleştirmiştir ve Türkiye saç ekimi sektörünün önde gelen uzmanlarından biridir. Dr T Saç Ekimi Kliniği, Türkiye’deki en eski kliniklerden biridir, aynı zamanda deneyimleri meslektaşları ile paylaşmak ve uluslararası doktorlar için eğitim vermek için atölye çalışması yürütmektedir bu kilink hakkında yeterli yorum yoktur.

Resul Yaman, MD –
Dr. Yaman, dünyanın en büyük saç restorasyon cerrahisi organizasyonu olan Uluslararası Saç Ekimi Cerrahları Derneği’nin (ISHRS) aktif bir üyesidir. Modifiye Mikromotor FUE tekniğini kullanıyor. 2009 yılından bu yana İstanbul’da kendi kliniğinde özel saç ekimi, yüz kılı ekimi ve kaş ekimi ameliyatları gerçekleştirmektedir. Saç restorasyon cerrahisi alanında 6 yıldan fazla deneyime sahiptir. ISHRB’nin aktif üyesi

Clinicana –
Çok çeşitli kozmetik tedaviler sunarlar, tüm tedavileri her kozmetik soruna en uygun tedaviyi reçete eden kalifiye doktorlar ve hemşireler tarafından denetlenir. Onların personeli, 24 saat takip hizmeti sunar ve İstanbul, Taksim’dedir. Clinicana – bu kliniğin en iyi yanı, en modern süreçleri yüksek kaliteli tesis ve deneyimli cerrahlarla birlikte kullanmaktır.

AEK Hair Clinic, Istanbul
ASMED, Istanbul
COSMEDICA, Dr Acar, Istanbul
Dr. Arslan, HAIRMEDICO, Istanbul
Dr Cinik, Istanbul
Dr Erkan Demirsoy, Istanbul
Dr Ilhan Serdaroglu, Istanbul
Dr Ilker Apaydin, Istanbul
Dr Orkan Morkoc, Istanbul
Dr Oyku Celen, Istanbul
Dr Resul Yaman, Istanbul
Dr Özlem Bicer, Istanbul
HDC hair prosthesis, Istanbul
Sanantur, Istanbul
Sapphire Hair Clinic, Istanbul
SelfHair clinic, Istanbul
Smile Hair Clinic, Istanbul

SAÇ EKİMİ İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY BU SİTEDE...

www.sacekimiyorum.com

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. melikşah dedi ki:

  istanbul’da yoğun araştırmalarım doğrultusunda asuman hair,koray erdoğan ve serkan aygın isimleri ön plana çıkıyor.
  https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14616.705 bu forum sanırım karar vermemde etkili olacak.

 2. Hülya dedi ki:

  Sevgili admin akl polikliniği ve medeks arasında kaldım siz olsanız hangisini tercih ederdiniz.