ALTIN 2.535,73
DOLAR 32,9196
EURO 35,8723
BIST 11.172,75
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31 °C
Parçalı Bulutlu

2021 Popüler Saç Ekimi Merkezleri Fiyatları

23.02.2021
2.155
A+
A-
2021 Popüler Saç Ekimi Merkezleri Fiyatları

SAÇ EKİMİ İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY BU SİTEDE...

www.sacekimiyorum.com

Saç Ekiminin Maliyeti 3000,4000,5000 greft vs Fiyatı 2021 Ne Kadardır?
Asmed Hair Koray Erdoğan Saç Ekimi Fiyat
Asuman Hair Transplant Saç Ekimi Fiyat
Bilgehan Aydın Saç Ekimi Fiyat
Arenamed Saç Ekimi Fiyat
Clinicexpert saç ekimi fiyat
Emphair Saç Ekimi Fiyat
Esteworld Robotik Saç Ekimi Fiyatları
Estecenter Saç Ekimi Fiyat
Estetik International Saç Ekimi Fiyat
Hermest Saç Ekimi Fiyat
İlhan Serdaroğlu Saç Ekimi Fiyat
Zekeriya Kul Saç Ekimi Fiyat
Serkan Aygın Klinik Saç Ekimi Fiyat
Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi Fiyat
Serdar Gökrem Saç Ekimi Fiyat
Dr. Murat Küçüktaş Saç Ekimi Fiyat
Şahin Çelik (lifehair ankara ) Saç Ekimi Fiyat
Sibel Ulusan Medical Hair Saç Ekimi Fiyat
AHD Clinic Hakan Doğanay Saç Ekimi Fiyat
Özgür Nalbant Saç Ekimi Fiyat

Bol miktarda ürün, hacmi artırmayı veya daha fazla saç uzatmanıza yardımcı olmayı vaat ediyor. Ancak çoğu o kadar etkili değil.

Bir bölgeye saç eklemenin veya arttırmanın en iyi yolu saç ekimi olabilir .

SAÇ EKİMİ İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY BU SİTEDE...

www.sacekimiyorum.com

Ama Saç Ekiminin Maliyeti 3000,4000,5000 greft vs için Fiyatı 2021 Ne Kadardır?

Bu sorunun kesin ve basit bir cevabı yok. Hem tedavi hem de iyileşmenin bir bedeli vardır ve her ikisinin de toplam nakil maliyetini etkileyecek çok sayıda faktörü vardır.

Tedavi ücreti ne kadar
3000,4000 ve 5000 graft saç ekiminin maliyeti 2021 yılında oldukça değişkendir ve tipik olarak 4,000 ila 60,000 tl arasında değişir. Bu maliyetler çoğu kez cebinden çıkıyor. Çoğu sigorta şirketi saç ekimini kozmetik bir prosedür olarak kabul eder.

Saç ekiminin maliyeti birçok farklı faktöre bağlıdır. Bunlar şunları içerir:

Yaşadığınız yer: Bölgede yaşamanın göreceli maliyeti ve prosedürü sunan yakındaki cerrahların sayısı bir cerrahın ücretini etkileyebilir.

Seçtiğiniz prosedür türü: İki farklı saç ekimi türü vardır: foliküler ünite nakli (FUT) ve foliküler ünite ekstraksiyonu (FUE). Her birinin farklı bir maliyeti vardır.

Cerrahınızın becerisi: Bu ortak bir korelasyondur: Cerrahınız en iyilerden biri olarak kabul edilirse, daha fazla ücret alabilir. Aynı zamanda, daha yüksek oranlar her zaman üstün beceri anlamına gelmez, bu yüzden araştırmanızı dikkatli yapın.

Daha detaylı bilgi için saç ekimi sonuçları forum sitesine üye olunuz ve bilgi isteyiniz.

Ne kadar saç nakledmek istiyorsunuz: Birkaç yamanın eklenmesini istemek, tüm kafa derisindeki saçı büyütmek istemekten önemli ölçüde daha ucuza mal olacaktır.

Seyahat masrafları: Bu, doktorunuzun talep edeceği bir şey değildir, ancak yine de dikkate almanız gereken bir maliyettir. Bazen en iyi uzmanları bulmak için seyahat etmeniz gerekir ve prosedürü karşılayıp karşılayamayacağınıza karar verirken bu maliyetleri göz önünde bulundurmalısınız.

Saç ekiminden iyileşmenin maliyeti
Tedavi maliyetlerine ek olarak, hesaba katmanız gereken başka potansiyel iyileştirme maliyetleri de vardır.

Bunlar şunları içerir:

acil iyileşme sırasında ağrı kesici
cerrahi alanda şişliği azaltmak için anti-enflamatuar ilaçlar
enfeksiyon riskini azaltmak için antibiyotikler
En yaygın olanı enfeksiyon olan herhangi bir komplikasyon yaşarsanız, onu tedavi etmeniz gerekir. Bu, ilaç masrafları ve doktor ziyaretleri dahil olmak üzere ek bir masraf kaynağı olabilir.

Saç ekimine alternatifler
Saç ekiminizi bekliyorsanız veya paranız yetmiyorsa, bu arada kullanabileceğiniz birkaç cerrahi olmayan alternatif vardır. Bu çareler o kadar etkili değildir, ancak yardımcı olabilirler.

Saç ekimine alternatifler şunları içerir:

Reçetesiz satın alınabilen Minoxidil (Rogaine). Hem erkeklerde hem de kadınlarda kullanılabilir.
Finasteride (Propecia) tabletleri, üç ila altı aylık sürekli kullanım arasında erkek ve kadın tipi kellik tedavisinde sonuçlar sağlayabilir.
Hücresel aktiviteyi uyararak her iki cinsiyette de saç dökülmesini tedavi edebilen düşük seviyeli lazer tedavisi. Saç tutmayı destekler ve zayıf saçları güçlendirebilir.

Alt çizgi
Hiç şüphe yok ki: Saç ekimlerinin küçük bir bedeli yoktur – özellikle de istediğiniz kadar işe yaramayabileceklerini düşünürsek.

Paranız varsa ve saç ekimine yatırım yapmaya karar verirseniz, araştırmanızı yapmak için biraz zaman ayırın.

Maliyet hakkında fikir edinmek ve size uygun cerrahı bulmak için birden fazla konsültasyon alabilirsiniz. Cerrahın becerisinden etkilenen maliyet söz konusu olduğunda, göz ardı etmeyin. Doğru cerrahı işe almak, daha pahalı olsa bile, mümkün olan en iyi sonuçları almanıza yardımcı olabilir.

Ayrıca, ilk tedavi maliyetleri söz konusu olduğunda, birçok kliniğin tedaviyi daha fazla kişi için erişilebilir hale getirmeye yardımcı olmak için ödeme veya finansman planları sunabileceğini unutmayın.

İşte popüler saç ekim merkezleri ile ilgili hazırladığımız 2021 fiyat bilgileri.

Asmed Hair Koray Erdoğan Saç Ekimi Fiyat

Asmed Hair Transplant saç ekimi 2021 fiyat greft sayısına göre hesaplanmaktadır ve saç ekim fiyatı greft başına 2,5€ şeklindedir. Asmed Dr. Koray Erdoğan saç ekim fiyatlar bilgisi güncel olmayıp en doğru fiyat bilgi için saç ekimi merkezinden danışmalısınız, ayrıca saç ekimi sonuçları forum sitesinde kendilerinde ekim yaptıran kişilerin güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz Bu fiyat, Dr. Koray Erdoğan’ın katıldığı saç ekimi operasyonları için belirtilmiştir. Asmed ekibindeki bir diğer doktor olan Alp Bayramoğlu’nun katıldığı saç ekimi operasyonlarında ücret, greft başına 1,5€’dur. Euro kuru tl bazında düşük bir kur karşılığında sabitlenmiştir. Asmed Saç ekimi operasyonları İstanbul, Ataşehir Asmed Clinic içerisinde yapılmaktadır.

Asuman Hair Transplant Saç Ekimi Fiyat

Asuman Hair Transplant saç ekimi fiyat 14.000 TL şeklindedir. Asuman hair saç ekim fiyatlar bilgisi güncel olmayıp en doğru fiyat bilgi için saç ekimi merkezinden danışmalısınız ,ayrıca saç ekimi sonuçları forum sitesinde kendilerinde ekim yaptıran kişilerin güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz Asuman Hair Transplant saç ekimi merkezinde tek mega seans saç ekimi fiyatı politikası benimsenmiştir. Bu tek mega seansta maksimum greft saç ekim operasyonları yapılmaktadır. Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra sakal ekimi ve kaş ekimi gibi operasyonlarda yapılmaktadır. Asuman Hair Transplant saç ekimi operasyonlarını Emsey Hospital içerisinde gerçekleştirmektedir.

Asuman Hair Transplant 2021 saç ekimi fiyat ortalama 14.000 ₺ şeklindedir. Asuman Hair Transplant saç ekimi fiyatı genelde seans üzerinden hesaplanmaktadır. Greft başı ücret olarak değilde seanslar halinde ücretlendirilmektedir. Örnek vermek gerekirse 3000 greft saç ekimi fiyatı ile 5000 greft saç ekimi fiyatı çok az ücret farklılıklarıyla hesaplanmaktadır.

Bilgehan Aydın Saç Ekimi Fiyat

Bilgehan Aydın saç ekimi fiyat 6.500₺ olarak bilinmektedir. Ancak saç ekim fiyatları uygulanan teknik, bakım ürünleri ve ekstra IGF tedavisi ile 10.000₺ kadar çıkabilmektedir. Dr. Bilgehan Aydın saç ekim fiyatlar bilgisi güncel olmayıp en doğru 2021 fiyat bilgi için saç ekimi merkezinden danışmalısınız, ayrıca saç ekimi sonuçları forum sitesinde kendilerinde ekim yaptıran kişilerin güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz Kullanılan saç ekimi tekniklerinin arasında FUE, DHI ve Traşsız saç ekimi teknikleri bulunmaktadır. Bilgehan Aydın saç ekimi operasyonlarını İstanbul, Maçka da gerçekleştirmektedir.

Arenamed Saç Ekimi Fiyat

Arenamed saç ekimi 2021 yılı fiyat 7.000 ₺ şeklindedir. Arenamed saç ekimi fiyatı genelde iki seans üzerinden hesaplanmaktadır.Greft başı ücret olarak değilde seanslar halinde ücretlendirilmektedir.Arenamed saç ekim fiyat 2021 bilgisi güncel olmayıp en doğru fiyat bilgisi için saç ekimi merkezinden danışmalısınız ,ayrıca saç ekimi sonuçları forum sitesinde kendilerinde ekim yaptıran kişilerin güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz

Arenamed saç ekiminin kesin maliyeti nedir? Bu sorunun kesin ve basit bir cevabı yok. Hem tedavi hem de iyileşmenin bir bedeli vardır ve her ikisinin de toplam nakil maliyetini etkileyecek çok sayıda faktörü vardır. Tek seansta maksimum greft saç ekimi işlemi uygulanmaktadır. Arenamed Saç Ekimi Merkezinde Serkan Aydın tarafından birçok başarılı ekim gerçekleştirilmiştir. Serkan Aydın saç ekimi operasyonlarına katılırsa fiyat 6.000 TL değil 15.000 TL olmaktadır. Serkan Aydın’ın kendisinin katıldığı operasyonlarda, kanal açma işlemini yaptığı bilinmektedir. Arenamed saç ekimi fiyatı belirttiğimiz gibi mega seans tek fiyattır. Greft sayısı ne kadar olursa olsun bu sabit fiyat politikası izlenmektedir.

Clinicexpert Saç Ekimi Fiyat

Clinicexpert saç ekimi 2021 yılı fiyat 6.000₺ şeklindedir, ancak ön görüşmelerde indirim yapılabilmektedir. Clinicexpert saç ekim fiyat 2021 bilgisi güncel olmayıp en doğru fiyat bilgisi için saç ekimi merkezinden danışmalısınız ,ayrıca saç ekimi sonuçları forum sitesinde kendilerinde ekim yaptıran kişilerin güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz .Ayrıca kredi kartına taksit seçenekleri de verilebilmektedir. Clinicexpert saç ekimi ve sakal ekiminin kesin maliyeti nedir? Bu sorunun kesin ve basit bir cevabı yok. Hem tedavi hem de iyileşmenin bir bedeli vardır ve her ikisinin de toplam nakil maliyetini etkileyecek çok sayıda faktörü vardır. Saç ekimi fiyatları tek mega seans için geçerlidir. Hastalarına FUE ve DHI saç ekimi teknikleri ile hizmet vermektedir. İstanbul’un Şişli ilçesinde hizmet vermektedirler.

Emphair Saç Ekimi Fiyat

Emphair saç ekimi fiyat FUE 7.000₺ ve DHI 8.000₺ şeklindedir. Saç ekimi fiyatları operasyonlarda kullanılan tekniğe göre değişkenlik göstermektedir.Emphair saç ekim fiyat 2021 bilgisi güncel olmayıp en doğru fiyat bilgisi için saç ekimi merkezinden danışmalısınız ,ayrıca saç ekimi sonuçları forum sitesinde kendilerinde ekim yaptıran kişilerin güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Emphair Saç Ekimi Merkezi Ankara ve İstanbul’da saç ekimi operasyonları gerçekleştirmektedir. Acıbadem Hastanesi’nde saç ekimi ve sakal ekimi operasyonları gerçekleştirilmektedir.

Emphair 2021 saç ekimi fiyatları ortalama 8.000 ₺ şeklindedir.Emphair saç ekimi fiyatı genelde seans üzerinden hesaplanmaktadır.Greft başı ücret olarak değilde seanslar halinde ücretlendirilmektedir.

Emphair saç ekiminin kesin maliyeti nedir? Bu sorunun kesin ve basit bir cevabı yok. Hem tedavi hem de iyileşmenin bir bedeli vardır ve her ikisinin de toplam nakil maliyetini etkileyecek çok sayıda faktörü vardır.

Esteworld Robotik Saç Ekimi Fiyatları

Esteworld robotik saç ekimi fiyatları 50.000₺ civarına kadar çıkabilmektedir. Saç ekimi operasyonlarında uygulanan saç ekimi tekniklerine ve greft sayısına göre bu fiyat değişkenlik gösterebilmektedir. Esteworld robotik saç ekimi 2021 fiyat bilgisi güncel olmayıp en doğru fiyat bilgisi için saç ekimi merkezinden danışmalısınız, ayrıca saç ekimi sonuçları forum sitesinde kendilerinde ekim yaptıran kişilerin güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz Esteworld saç ekim merkezinde doner bölgeden greft almak için kullanılan robot uygulamalar oldukça pahalıdır detaylı bilgi için ekim merkezine başvurunuz. Esteworld saç ekimi operasyonları İstanbul Altunizade ve Bahçelievler ilçelerinde gerçekleştirilmektedir.

Estecenter Saç Ekimi Fiyat

Estecenter saç ekimi fiyat 6.000₺ şeklindedir. Estecenter saç ekim fiyatlar 2021 bilgisi güncel olmayıp en doğru fiyat bilgi için saç ekimi merkezinden danışmalısınız ,ayrıca saç ekimi sonuçları forum sitesinde kendilerinde ekim yaptıran kişilerin güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Saç ekimi teknikleri olarak FUE ve DHI teknikleri uygulanmaktadır. Saç ekimi operasyonlarına ek olarak estetik alanda da hizmet verilmektedir. Estecenter hastalarına İstanbul Şişli’de hizmet vermektedir.

Estetik International Saç Ekimi Fiyat

Estetik International saç ekimi fiyat 6.000₺’den başlamaktadır. Estetik International saç ekim 2021 fiyatlar bilgisi güncel olmayıp en doğru fiyat bilgi için saç ekimi merkezinden danışmalısınız ,ayrıca saç ekimi sonuçları forum sitesinde kendilerinde ekim yaptıran kişilerin güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Saç ekimi teknikleri arasında en bilineni Organik Saç Ekimi tekniğidir. Saç ekimi operasyonlarının fiyatları kullanılan tekniklere ve operasyonda yer alan doktorlara göre değişkenlik göstermektedir.

Hermest Saç Ekimi Fiyat

Hermest saç ekimi fiyat 7.000₺ ve DHI tekniği için ise 12.000₺ şeklindedir. Hermest saç ekim 2021 fiyatlar bilgisi güncel olmayıp en doğru fiyat bilgi için saç ekimi merkezinden danışmalısınız ,ayrıca saç ekimi sonuçları forum sitesinde kendilerinde ekim yaptıran kişilerin güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Mega seans oturumu şeklinde maksimum greft ile çalışmayı prensip haline getirmiş olan saç ekimi merkezi, sakal ekimi ve kaş ekimi gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Hermest Saç Ekimi Merkezi saç ekimi operasyonlarını Altunizade Academic Hospital’da gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda bir günde en fazla üç ya da dört saç ekimi operasyonu gerçekleştirdikleri bilinmektedir. Hermest Saç Ekimi Merkezinde saç ekimi fiyatları diğer ekim merkezlerine nazaran ortalama bir seviyede seyretmektedir.

İlhan Serdaroğlu Saç Ekimi Fiyat

İlhan Serdaroğlu saç ekimi fiyat 20.000₺ İlhan Serdaroğlu saç ekimi fiyat 20.000₺ şeklindedir. Doktor İlhan Serdaroğlu saç ekim fiyatlar 2021 bilgisi güncel olmayıp en doğru fiyat bilgi için saç ekimi merkezinden danışmalısınız, ayrıca saç ekimi sonuçları forum sitesinde kendilerinde ekim yaptıran kişilerin güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Saç ekim fiyatları kişilerin saç açıklığına ve greft sayısına göre değişebilmektedir. İlhan Serdaroğlu saç ekimi operasyonlarının yanı sıra sakal ekimi ve kaş ekimi operasyonları da yapmaktadır. Aynı zamanda estetik cerrahi alanında da hizmet vermektedir. Saç ekimi operasyonlarını İstanbul, Kadıköy’de gerçekleştirmektedir. Doktor İlhan Serdaroğlu saç ekim fiyatlar 2021 bilgisi güncel olmayıp en doğru fiyat bilgi için saç ekimi merkezinden danışmalısınız, ayrıca saç ekimi sonuçları forum sitesinde kendilerinde ekim yaptıran kişilerin güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Saç ekim fiyatları kişilerin saç açıklığına ve greft sayısına göre değişebilmektedir. İlhan Serdaroğlu saç ekimi operasyonlarının yanı sıra sakal ekimi ve kaş ekimi operasyonları da yapmaktadır. Aynı zamanda estetik cerrahi alanında da hizmet vermektedir. Saç ekimi operasyonlarını İstanbul, Kadıköy’de gerçekleştirmektedir.

Zekeriya Kul Saç Ekimi Fiyat

Zekeriya Kul saç ekimi fiyat greft başına verilmektedir ve saç ekim fiyatları greft başına 1€ olarak belirlenmiştir. Doktor Zekeriya Kul 2021 saç ekim fiyatlar bilgisi güncel olmayıp en doğru fiyat bilgi için saç ekimi merkezinden danışmalısınız, ayrıca saç ekimi sonuçları forum sitesinde kendilerinde ekim yaptıran kişilerin güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Zekeriya Kul saç ekimi tekniği olarak perkutan tekniğini kullanmaktadır. İstanbul, Şişli’de Vital Fulya’da saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Zekeriya Kul saç ekimi dışından estetik operasyonları alanında da hizmet vermektedir.

Serkan Aygın Klinik Saç Ekimi Fiyat

Serkan Aygın saç ekimi fiyat FUE 10.000TL ve DHI 12.000TL şeklindedir. Dr. Serkan Aygın saç ekim 2021 fiyatlar bilgisi güncel olmayıp en doğru fiyat bilgisi için saç ekimi merkezine danışmalısınız ,ayrıca saç ekimi sonuçları forum sitesinde kendilerinde ekim yaptıran kişilerin güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Konaklama, seyahat ve medikal tedaviler Serkan Aygın klinik saç ekimi maliyetinizi arttıracaktır. Bunun için ekim merkezine başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi Fiyat

Dr. Muttalip Keser saç ekimi fiyat greft başına verilmektedir ve saç ekimi fiyatları greft başına 3,5€ olarak belirlenmiştir. Dr. Muttalip Keser saç ekim fiyatlar 2021 bilgisi güncel olmayıp en doğru fiyat bilgi için saç ekimi merkezinden danışmalısınız ,ayrıca saç ekimi sonuçları forum sitesinde kendilerinde ekim yaptıran kişilerin güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dr. Muttalip Keser günlük olarak en fazla 500 greft ekim yapmaktadır.. Aynı zamanda saç ekimi operasyonları tek seans değil birden fazla seans halinde sürebilmektedir. Dr. Muttalip Keser saç ekimleri genelde forum sitelerinde beğeni ile takip edilmektedir.

Serdar Gökrem Saç Ekimi Fiyat

Serdar Gökrem saç ekimi fiyat 10.000₺ şeklindedir. Saç ekim fiyatlarının seans olarak belirlendiği gözlemlenmektedir. Dr. Serdar Gökrem saç ekim 2021 fiyatlar bilgisi güncel olmayıp en doğru fiyat bilgi için saç ekimi merkezinden danışmalısınız, ayrıca saç ekimi sonuçları forum sitesinde kendilerinde ekim yaptıran kişilerin güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Serdar Gökrem, saç ekimi operasyonlarını 1 yıl ara ile 2 seans şeklinde yapmaktadır. Saç ekimi operasyonlarını Ankara, Çankaya’da gerçekleştirmektedir. Dr. Serdar Gökrem donerden greft alırken manuel yöntem kullanmaktadır.

Dr. Murat Küçüktaş Saç Ekimi Fiyat

Dr. Murat Küçüktaş saç ekimi fiyat greft başına 5₺ şeklindedir. Eğer saç ekimi operasyonu sırasında donör alan olarak hastanın kafasındaki saçlar kullanılacaksa greft başına 3₺ olarak belirlenmektedir. Dr. Murat Küçüktaş saç ekim fiyatlar 2021 bilgisi güncel olmayıp en doğru fiyat bilgi için saç ekimi merkezinden danışmalısınız ,ayrıca saç ekimi sonuçları forum sitesinde kendilerinde ekim yaptıran kişilerin güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Eğer donör alanınız yeterli değil ise sakaldan alım yapılabilmektedir. Dr. Murat Küçüktaş saç ekimi operasyonlarını Bursa’da gerçekleştirmektedir. Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra estetik alanında da hizmet vermektedir.

Şahin Çelik (Lifehair Ankara) Saç Ekimi Fiyat

Şahin Çelik saç ekimi fiyat 9.000₺ olarak bilinmektedir. Şahin Çelik saç ekim fiyatlar bilgisi 2021 güncel olmayıp en doğru fiyat bilgi için saç ekimi merkezinden danışmalısınız ,ayrıca saç ekimi sonuçları forum sitesinde kendilerinde ekim yaptıran kişilerin güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz Şahin Çelik saç ekim fiyatları seans olarak belirlenmektedir. Bu zamana kadar yapmış olduğu başarılı saç ekimi operasyonları ile bilinen Şahin Çelik, Ankara’da saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Saç ekimi ve sakal ekimi tekniği olarak FUE ve DHI tekniklerinin kullanıldığı görülmektedir.

Sibel Ulusan Medical Hair Saç Ekimi Fiyat

Sibel Ulusan Medical Hair saç ekimi fiyat 2.000€ şeklindedir. Kur ₺ bazında düşük bir ücret karşılığında sabitlenmiştir. Saç ekimi tekniği olarak perkutan tekniği kullanılan bu saç ekimi merkezinde, saç ekim fiyatı mega seans olarak belirlenmiştir. Dr. Sibel Ulusan saç ekim fiyatlar bilgisi güncel olmayıp en doğru fiyat bilgi için saç ekimi merkezinden danışmalısınız ,ayrıca saç ekimi sonuçları forum sitesinde kendilerinde ekim yaptıran kişilerin güncel fiyat bilgilerine 2021 ulaşabilirsiniz Dr. Sibel Ulusan’ın ekimlere bizzat girdiğinde saç ekimi fiyatı 2.000€ şeklinde olmaktadır. Sibel Ulusan’ın eşi Zafer Ulusan ve ekibinin girdiği saç ekimi operasyonlarının fiyatı ise 10.000₺ şeklindedir. Sibel Ulusan saç ekimi operasyonları haricinde saç simülasyonu ve özel saç tedavisi hizmeti de vermektedir. Medical Hair saç ekimi operasyonlarını İzmir’de gerçekleştirmektedir.

AHD Clinic Hakan Doğanay Saç Ekimi Fiyat

AHD Clinic saç ekimi fiyat greft başına belirlenmektedir ve saç ekim fiyatı greft başına 1€ şeklindedir. AHD saç ekimi merkezinde, Hakan Doğanay’ın ekibinin gerçekleştirdiği ekimlerde saç ekim fiyatı greft başına 3₺ olarak bilinmektedir. Dr. Hakan Doğanay saç ekim fiyatlar 2021 bilgisi güncel olmayıp en doğru fiyat bilgi için saç ekimi merkezinden danışmalısınız, ayrıca saç ekimi sonuçları forum sitesinde kendilerinde ekim yaptıran kişilerin güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dr. Hakan Doğanay saç ekimi operasyonlarını Antalya’da gerçekleştirmektedir. Dr. Hakan Doğanay’ın ekibinin saç ekimi fiyat listesi farklıdır.

Özgür Nalbant Saç Ekimi Fiyat

Dr. Özgür Nalbant saç ekimi fiyat greft başına 2,25₺ olarak belirlenmiştir. Dr. Özgür Nalbant saç ekim fiyatlar 2021 bilgisi güncel olmayıp en doğru fiyat bilgi için saç ekimi merkezinden danışmalısınız ,ayrıca saç ekimi sonuçları forum sitesinde kendilerinde ekim yaptıran kişilerin güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz Dr. Özgür Nalbant, Denizli Özel Vizyongöz Hastanesi’nde saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

SAÇ EKİMİ İLE İLGİLİ ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY BU SİTEDE...

www.sacekimiyorum.com

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.